“Тепер точно у безпеці”: українці бережуться від коронавірусу за допомогою протигазів

Для того щоб не захворіти на коронавірус українці почали вдаватися до дуже особливих методів захисту. До прикладу, чоловік у Чернівцях їхав у громадському транспорті одягнутий у протигаз.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: В мережу потрапило фото чоловіка, який їхав у тролейбусі в протигазі. Ймовірно, таким чином він намагався вберегтися від коронавірусу, який раніше, нібито виявили у місті.

Нагадаємо, що заступник міністра охорони здоров’я України Віктор Ляшко заявив на брифінгу щодо ситуації з протидією поширенню коронавірусної інфекції. 

Вчора я вам говорив, що у нас є чотири випадки з підозрою, сьогодні ця підозра підтверджена в однієї людини“, – сказав він.

Всі матеріали та зразки передано до вірусологічної лабораторії ВООЗ, але випадок зареєстровано в Україні, і ми розпочали працювати з контактними людьми, з якими контактувала ця людина“, – додав Ляшко.

Водночас, у мережі жартують, що можливо чоловік одягнув  протигаз через те, що за останні тижні ціни на хірургічні маски зросли в багато разів. А подекуди, їх взагалі неможливо купити.

Детальніше про це читайте у нашому матеріалі – У рівненських аптеках ціни на захисні маски зросли у 5 разів

Джерело: rivne_1283

Читайте також: “Пакет замість маски”: як бабусі рятуються від спалахів вірусу в Італії

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: