НОВИНИ

Telegram оновив голосові чати та додав нові функції: що змінилося

Тепер месенджер дозволяє запускати голосові чати в каналах, розмови можна записувати, а кількість учасників більше не обмежена.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Telegram оновив свою функцію голосових чатів, запущену у грудні 2020 року, до версії 2.0. Відтепер голосові чати в месенджері можна створювати не лише в групах, але і в каналах, а кількість слухачів більше не обмежена.

Крім того, як зазначає компанія у своєму блозі, голосові чати тепер можна зберігати у вигляді подкастів, у списку учасників з’явилися їх біографії, слухачі можуть брати участь в обговореннях за допомогою “підняття руки”, а спікери — підключатися до чату від імені своїх каналів.

Голосові чати без обмежень кількості учасників

Тепер у голосових чатів у каналах та публічних групах більше немає обмеження на кількість учасників.

Коментар:Бесіди у прямому ефірі можуть одночасно слухати мільйони людей — завдяки цьому кожен канал Telegram тепер може стати повноцінною радіостанцією“, — повідомили в компанії.

Щоб створити голосовий чат, користувачеві досить перейти у профіль будь-якого каналу або групи, де він є адміністратором, натиснути на значок трьох точок і вибрати пункт “почати голосовий чат”.

Запис ефірів голосових чатів

Telegram також додав можливість ділитися записом розмови в голосовому чаті з користувачами. Для цього адміністратору потрібно увімкнути запис чату, а після зупинки аудіофайл з’явиться в його чаті Збереженого.

Учасники можуть дізнатися про те, що чат записується, по червоній точці поруч з його назвою.

Підняття руки

Слухачі без прав брати участь в обговоренні як спікери, тепер можуть “підняти руку”, натиснувши на відповідний значок під час бесіди, і попросити таким чином адміністраторів чату дати їм слово.

Щоб адміністраторам чату було простіше вирішити, кому надати слово, у списку учасників тепер показується біо користувачів — їх інформація з графи “про себе”. Там, наприклад, можна зазначити свої професійні навички, інтереси або позначити питання, що цікавить для обговорення.

Посилання для спікерів і слухачів

У новій версії голосових чатів Telegram адміністратори публічних груп і каналів можуть створювати посилання для запрошення, які відразу будуть відкривати користувачам голосовий чат.

Можна також створити окремі посилання для спікерів і слухачів, а щоб позначити тему обговорення для нових учасників — призначити назву для голосового чату.

Участь від імені каналу

Брати участь у голосових чатах в каналах тепер можна від імені одного зі своїх каналів. Таким чином знаменитостям і публічним людям не доведеться розкривати свої особисті акаунти в Telegram.

Інші нововведення

Окрім того, Telegram додав ще кілька нововведень. Зокрема, якщо користувач випадково вибере не той чат для пересилання повідомлень, він може натиснути на значок X перед відправленням, щоб скасувати пересилання або вибрати інший чат.

Також довгі голосові повідомлення тепер можна перезапустити з того місця, де користувач зупинить прослуховування, а користувачі Android отримали ексклюзивне нововведення: тепер вони можуть вибирати дію при змахуванні вліво у списку чатів, закріпивши чат, позначивши його як прочитаний, архівувавши, відключивши повідомлення або видаливши чат.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Коли Україна перейде на літній час

Дмитро Гаврилюк

Кажуть журналісти - сидяча робота? Це не про Діму. Нашого Дмитра хлібом не годуй, а дай лише попрацювати в домашньому садку. В перервами між практикою, він ділиться секретами і лайфхаками своїх знань. А ще Діма морж! Інколи нам здається, що в його жилах тече антифриз! Наразі Діма вегетаріанець з 3-річним стажем, який розкаже вам усе про користь бобових і овочів. І часто пише про це у авторському блозі.

Недавні новини

В Україні зупини розгляд майже 11 тис. злочинів через мобілізацію обвинувачених: інфографіка

В Україні зупинили розгляд 11 тис. кримінальних справ через добровільну мобілізацію підозрюваних.  Про це йдеться…

6 хв. ago

Яка погода чекає на українців у Провідну неділю: прогноз синоптика

До України прийшло похолодання, зокрема, сьогодні температура у більшості областей коливатиметься в межах +13...+18 градусів.…

15 хв. ago

Коли потрібно садити помідори: хитрість для величезного врожаю

Помідори, як культура для вирощування, точно потрапляють у лідируючі позиції на городі у кожного дачника.…

24 хв. ago

Полягли за мир та свободу: Рівненщина попрощалася з п’ятьма воїнами

На Рівненщині попрощались із п'ятьма загиблими Героями: Микитою Рожковим, Геннадієм Місечком, Василем Козубовським, Олександром Бруякою…

26 хв. ago

В Україні з’явиться нова причина для звільнення: кого та за що можуть залишити без роботи

В Україні згідно із законопроектом №7731 (документ знаходиться на підписі у президента) можуть з'явитися нові…

37 хв. ago

Укрзалізниця запустить модернізований електропоїзд на маршруті Львів – Рівне

Укрзалізниця невдовзі запустить модернізований електропоїзд на маршруті Львів – Рівне. Про це повідомили у пресслужбі…

42 хв. ago