Сміттєве життя Рівненщини

Сміттєві полігони Рівненщини у середньому заповнені на 96%.Як використовувати досвід європейських країн у вторинній реалізації відходів?
Поки Україна не знає, що робити з мільярдами тонн сміття, на заході широко використовує відходи в найрізноманітніших сферах виробництва, заробляючи на цьому солідні гроші.
Викидати сміття на звалище – це застаріла практика. В Європі відходи на повну використовують повторно, як вторинний ресурс. У кожній країні є спеціальні контейнери для сортування сміття. Зазвичай відходи розподіляють на кілька основних категорій: пластик, папір, скло, органічні відходи та метал.
На Рівненському сміттєзвалищі починаючи з 1969 року накопичилося більше ніж 5 мільйонів тонн відходів. Одним із способів зменшити навантаження на сміттєвий полігон Рівного є спроба роздільного збирання сміття. Цей спосіб запровадили ще у 2015 році. Того ж року комунальні підприємства встановили контейнери для пластикових пляшок. Відновлення роботи заводу з переробки твердих побутових відходів загальною вартістю 70 млн. грн., який у грудні 2013 року, через неузгодженість діючого законодавства, тимчасово призупинив свою діяльність так і не відбулося.
Сміття можна утилізувати зі смаком, так у голландському місті Роттердам відкрився перший парк на воді, який було збудовано місцевими активістами з зібраного в річці та переробленого пластику.Парк займає площу 140 квадратних метрів. Це – низка шестикутних блоків із переробленого пластику.
Парк не лише ілюструє можливості використання сміття, але й стає місцем проживання для равликів, комах, риби, птахів та інших представників річкової екосистеми. Тут можна вирощувати рослини.
Ми покладаємо великі сподівання на спільний проекти з іноземними банками, які готові надати фінансову підтримку за наявності комплексу заходів, правильної стратегії та дотримання стандартів і вимог з розробки таких проектів.

Астрологи назвали знаки Зодіаку серед чоловіків, які вміють кохати по-справжньому

Астрологи назвали знаки Зодіаку, які розбагатіють у березні
