Скільки хвилин на добу кожен український батько приділяє своїй дитині – статистика UNICEF Ukraine

event 17:15 Вівторок 30 Березня 2021 ПОДІЇ

Питання конфліктів між освітянами, батьками та учнями зазвичай є комплексними, тому підхід має бути різним до кожної сторони. Не правильною є позиція, коли якусь з ситуацій розглядають тільки з однієї сторони. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це розповів Олександр Яцунь – голова Київської міської організації Профспілки працівників освіти і науки України у програмі Михайла Чаплиги “Скажи-ка, дядя” на Youtube.

Коментар: У мене є дві дорослі доньки, у них були хороші вчителі і я не втручався в освітній процес, тільки інколи приходив на батьківські збори. Але давайте візьмемо статистику UNICEF Ukraine, яка пише, що кожен український батько приділяє увагу дитині 4 хвилини на добу. В цьому плані у нас дуже серйозні прогалини, тому батьки своє почуття провини за те, що мало часу приділяють дитині, намагаються перекласти на вчителя“, – сказав голова профспілки.

Яцунь розповів, що питання є комплексним, тому має відбутися чергова зустріч з Сергієм Берендєєвим, вчителем київського ліцея № 157, щодо конфлікту, який виник між педагогом та батьком учня після того як викладач забрав на урок дітей, які самовільно пішли на репетицію бальних танців. 

Яцунь сподівається, що питання цього скандалу вдасться вивести на позитив. За його словами, вони зроблять все для того, щоб адміністрація ліцею зрозуміла свої помилки, а Сергій Берендєєв продовжив рухатися вперед, тому що в нього є великий потенціал.

Ведучий програми Михайло Чаплига наголосив, що повага до вчителя має складатися в тому числі і в грошовому еквіваленті, тому яким чином держава має це забезпечувати?

Коментар: Все можна зробити, потрібна політична воля. Кошти в державі є і їх можна знайти. Щоб виконати соціальний статус викладача, потрібно виконувати закони про освіту. Коли тільки молодий вчитель переступає поріг школи, він одразу мав би отримувати 18 тис. грн. платні, а він зараз отримує з повним навантаженням 7 тис. грн. За ту відповідальність і місію, які несе вчитель, їх заробітна плата не відповідає реаліям“, – сказав голова профспілки.

Джерело: сайт ZNAJ UA

Читайте також: Через COVID-19 у реанімацію потрапляють навіть молоді люди — Степанов

Теги:
Останні новини
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward