Середа 30.09.2020

-:-

Школу на Рівненщині повністю закрили на карантин

event 12:04 Четвер 10 Вересня 2020 РІВНЕ

500 дітей із села Ясногірка, що на Сарненщині, вже тиждень не ходять до місцевої школи. Її закрили через те, що частина учнів відчули симптоми харчового отруєння.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це розповів начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби в Рівненській області Василь Тонконоженко.

Він повідомив, що 16 дітей в Ясногірці звернулися по медичну допомогу до місцевої амбулаторії. Всі вони мали схожі симптоми: нудота, блювота та невисока температура. Це учні з різних класів початкової школи. Ніхто не був госпіталізований, тому що перебіг хвороби не був тяжким. Всі проходили лікування амбулаторно.

Тонконоженко додав, що цей випадок будуть розслідувати. 

Коментар: “Ми відібрали матеріал для проведення лабораторних досліджень. Наразі маємо тільки частину результатів. Зокрема, не відповідає санітарним вимогам вода, що постачається на харчоблок. А ось страви, які ми дослідили, не містять патогенних мікроорганізмів. Проте ми ще не маємо результатів досліджень самих дітей, які захворіли, та персоналу шкільної їдальні. Після того, як їх отримаємо, зможемо робити висновки про причину захворювання.

Поки що школа на карантині, тобто навчання там не відбувається. Адже може виявитися, що причина масового захворювання не пов’язана з харчуванням у їдальні. Це може бути ротавірусна інфекція, і тоді потрібно, щоб деякий час діти не контактували одне з одним, щоб не продовжувався ланцюжок інфікування”, – повідомив чиновник.

Тим часом в поліції повідомляють, що на навчання до школи в Ясногірці в той день, коли було зафіксовано спалах інфекції, загалом не з’явилися 68 дітей. Можливо, частина з них теж мала симптоми захворювання, проте по медичну допомогу їхні батьки не звернулися.

За фактом масового захворювання учнів слідчі Сарненського відділу поліції розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 325 Кримінального кодексу України (порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням).

Джерело: сайт Рівне Вечірнє

Читайте також: На Рівненщині знову більше сотні хворих на коронавірус

Останні новини
29.09.2020, Вівторок
Eleanora
Eleanora
28.09.2020, Понеділок
Eleanora
27.09.2020, Неділя
26.09.2020, Субота
25.09.2020, П’ятниця
Eleanora
24.09.2020, Четвер
Eleanora
Eleanora
23.09.2020, Середа
Eleanora
22.09.2020, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward