Що буде якщо щодня вживати пиво: пояснення лікарів

event 05:38 Вівторок 23 Лютого 2021 ПОДІЇ

Більшості людей подобається випити пива після довгого робочого дня, щоб розслабитися і зняти стрес. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Але лікарі рекомендують утримуватися від його щоденного споживання в кількості більше однієї склянки у 250 мл — зневага цим правилом загрожує розвитком небезпечних для здоров’я процесів. 

Починає зростати “пивний” живіт. За словами фахівців, в самому пиві мало алкоголю, але воно калорійне: один кухоль (з двох склянок по 250 мл) містить приблизно 150 кілокалорій, а зі збільшенням кількості алкоголю в напої його калорійність лише підвищується. Лікарі попереджають, що алкогольні калорії засвоюються специфічним чином, через що сприяють накопиченню жиру в черевній порожнині, найбільш небезпечного у своєму впливі на організм.

Слабшає серце. Якщо випивати щодня більше пляшки пива, це зашкодить серцевим м’язам. Така звичка сприяє підвищенню кров’яного тиску і розвитку фібриляції передсердь (дуже небезпечний вид серцевої недостатності).

Можуть постраждати нирки. Вживання пива з високим вмістом алкоголю особливо відчутно підвищує ризик дістати гіпертонію і захворювання нирок. Пиво має сечогінну дію, створюючи додаткове навантаження на нирки, а також сприяючи зневодненню. В таких умовах виникають передумови до утворення каменів в нирках і розвитку ниркової недостатності.

Виникає дефіцит вітамінів. Якщо пити пиво щодня, організм починає відчувати брак вітамінів і мінералів. Це відбувається через активізацію сечовипускання. Частково через те, що засвоєння алкоголю вимагає від тіла додатково використовувати певні живильні речовини, наприклад, при цьому інтенсивніше витрачаються вітаміни групи B. Згодом може виникати серйозна нестача важливих речовин, яка загрожує зниженням імунітету і порушенням функцій внутрішніх органів.

Джерело: сайт Times of India

Читайте також: У МОЗ розповіли, коли в Україну прибуде вакцина від коронавірусу AstraZeneca

Останні новини
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward