#ЩедрийВівторок — всеукраїнський день добрих справ

event 14:08 Вівторок 27 Листопадаа 2018

ГО “Час-Дій” долучається до всеукраїнського дня добрих справ, який вперше в Україні відзначають сьогодні. Він проходить у рамках всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday.

Щорічно, цього дня більше 150 країн долучаються до добрих справ, благодійності та допомагають роботі благодійних організацій. Щедрий вівторок об’єднує мільйони людей по всьому світі у бажанні допомагати один одному і рятувати тих, хто цього потребує. Долучитися до даної ініціативи може кожен охочій, немає жодних вимог чи обмежень у бажанні робити добрі справи.

Згідно проведених опитувань, за останній рік близько 70% українців пожертвували на благодійність у середньому від 100 до 500 гривень. У нашій країні є низка благодійних фондів, але потрібно інвестувати свої гроші свідомо, переконатись, що вони будуть реалізовані ефективно. Для початку оберіть близьку для вас тему: діти, тварини, літні люди, освіта, медицина тощо. Зверніть увагу на благодійну структуру, якій можна довіряти – з вже реалізованими благодійними проектами, компетентною командою і позитивною репутацією. Щоб визначитися швидше, скористайтеся Картою Благодійності Українського форуму благодійників та добіркою «15 українських фондів, яким можна довіряти».

Робити добрі справи можна і без матеріальних вкладень. Інвестуйте власний час або талант. Ви можете витратити день чи навіть годину власного часу – здавши кров у місцевому центрі крові. Переберіть одяг і відайте непотрібний до благодійних контейнерів. Можна на день стати волонтером та долучитися до благодійних ініціатив власноруч. Ваше хобі з легкість перетвориться у інструмент для добрих справ – плетіть шапочку для новонароджених чи ковдру для безхатченків, якщо вмієте в’язати. Або спечіть тістечка чи приготуйте обід для літніх людей, якщо полюбляєте куховарити.  Дізнатися, де саме потрібна допомога, можна через ресурс Ukrainian Volunteer Service.

Ми будемо раді, якщо одна з цих порад змогла надихнути вас на будь-яку добру дію. Отримайте задоволення від добрих справ та пам’ятайте – Реальність твориться тобою!

Теги:
Останні новини
21.04.2024, Неділя
20.04.2024, Субота
19.04.2024, П’ятниця
18.04.2024, Четвер
17.04.2024, Середа
16.04.2024, Вівторок
15.04.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward