Четвер 29.10.2020

-:-

Самотнє оленя підібрала та вигодувала родина на Рівненщині (відео)

event 12:20 П’ятниця 25 Вересня 2020 РІВНЕ

Ще рік тому, родина з села Перкалля (Зарічненський район), підібрала в лісі одиноке оленятко. Сьогодні лісова тварина вже підросла, але йти нікуди не збирається.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

В сім’ї розповідають, що коли вони їхали додому із Вараша через ліс, помітили як в кущах засвітились чиїсь очі. Коли вони під’їхали ближче, то побачили, що там стояло маленьке оленя. Його мами та її слідів поруч не було, тому люди вирішили забрати оленятко до себе додому, адже без допомоги, оленя – не вижило б.

View this post on Instagram

Самотнє оленятко підібрала та вигодувала родина з Перкалля (Зарічне) Ця зворушлива історія трапилась рік тому на території зарічнянського району " Я @khvalko24 з своїм товаришем(з цим, що на фото) їхали додому із Вараша на пряму через ліс. І помітили як кущах засвітились якісь очіІ стояли на місці не втікали, це було вночі. Ми під'їхали блище і пішли дивитись, там стояло це маленьке Оленя. Його мами ми не бачили, думали можливо вона втікла, мале її слідів ніде не було видно.Можливо її застрелили браконьєри, ми довго не знали, що робити.Ми під'їхали блище і пішли дивитись, там стояло це маленьке Оленя. Його мами ми не бачили, думали можливо вона втікла, але її слідів ніде не було видно.Дома годували із бутилки молоком, а як добре підріс випустили з вольєру, але він так нікуди і не пішов!))Ще трохи там по стояли він нікуди не тікав від нас, тай вирішили забрати.Можливо її застрелили браконьєри, ми довго не знали, що робити.Ще трохи там по стояли він нікуди не тікав від нас, тай вирішили забрати.Дома годували із бутилки молоком, а як добре підріс випустили з вольєру, але він так нікуди і не пішов!" @tupove_zarichne . . #rivne #рівне

A post shared by Rivne 1283 (@rivne_1283) on

Цікаво, що коли оленя підросло та його випустили з вольєра, йти від сім’ї воно не захотіло!

Джерело: інстаграм Rivne_1283

Читайте також: В Ісландії від льодовика відтанув бомбардувальник, який врізався в нього під час Другої світової війни

Останні новини
28.10.2020, Середа
27.10.2020, Вівторок
26.10.2020, Понеділок
25.10.2020, Неділя
24.10.2020, Субота
23.10.2020, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward