Саакашвілі розповів, якими будуть перші кроки на посаді

Новопризначений голова Виконкому реформ, Міхеїл Саакашвілі вважає, щоб допомоги українській економіці потрібно звільнити бізнес від адміністративного втручання.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Коментар:Є велика кількість регуляцій, від яких потрібно звільнятися, і головне слово – це свобода. Тобто усе, що стосується свободи ведення бізнесу“, – сказав Саакашвілі. 

Він додав, що на першому етапі потрібно забрати “безглузді регуляції в податковій сфері, митниці, де заповнюють велику кількість папірців”.

Голова Виконавчого комітету також прокоментував питання медичної реформи

Спроби частково змінювати нічого не приносять. Спроба реанімувати старі, совкові реформи не працює. Перебудувати стару систему неможливо. Її треба повністю змінити“, – вважає Саакашвілі.

Політик також розповів, що його офіс буде всередині Офісу Президента, оскільки це традиційний орган, який розташований при президентові України.

Що відомо про Виконавчий комітет реформ?

Виконавчий комітет реформ – це допоміжний орган при президентові України. Його основним завданням є підготовка пропозицій щодо стратегічного планування реформ, впровадження та моніторинг реалізації реформ.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Що зміниться в Україні з 11 травня: список послаблень

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: