Вівторок 24.11.2020

-:-

Російські “миротворці” привезли системи “Град” у Нагірний Карабах

event 10:40 Вівторок 17 Листопадаа 2020 ПОДІЇ

Росія розмістила реактивні системи залпового вогню в наземному коридорі, який вона контролює між Вірменією і Нагірним Карабахом як миротворча місія.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це повідомляє Reuters.

У понеділок Міністерство оборони Росії заявило про розміщення семи тимчасових спостережних постів в Лачинському коридорі, який проходить від Вірменії до Нагірного Карабаху на території Азербайджану, щоб забезпечити безпечний прохід російських миротворців в контрольовані Вірменією частині Нагірного Карабаху.

Репортери Reuters бачили в Лачинському коридор дві російські системи залпового вогню “Град”. Система може випустити 40 ракет приблизно за 20 секунд. Обидва “Гради” були укомплектовані російськими екіпажами, і військовослужбовці підтвердили журналістам, що вони прибули з Росії.

У одного з “Градів” був російський військовий номерний знак з регіональним кодом 94, що вказувало на його приналежність до закавказького військовому округу. У іншого “Граду” не було номерного знака, але його супроводжувала військова вантажівка “Камаз” з російськими номерами з того ж військового округу.

Журналісти Reuters також помітили в цьому районі російський танк.

У заяві на сайті Кремля йдеться, що озброєних миротворців будуть супроводжувати бронетранспортери і інша техніка. Окремої згадки щодо ракетних систем в ній немає.

На сайті Міноборони РФ також немає фотографій з “Градами”, з важкої техніки фігурують тільки БТР різних модифікацій.

Джерело: сайт Українська правда

Читайте також: “Щоб не дісталися азербайджанцям”: вірмени спалюють свої будинки у Нагірному Карабаху (відео)

Останні новини
23.11.2020, Понеділок
22.11.2020, Неділя
21.11.2020, Субота
20.11.2020, П’ятниця
19.11.2020, Четвер
18.11.2020, Середа
Читати більше новинarrow_forward