РНБО ухвалила проєкт стратегії повернення Криму

event 11:40 П’ятниця 12 Березня 2021 ПОДІЇ

Рада національної безпеки і оборони України ухвалила проєкт “Стратегії деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь”.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов на брифінгу та постійний представник президента в АР Крим Антон Кориневич у Facebook

Деталі: За його словами, робота над документом тривала понад рік із залученням представників багатьох інституцій, зокрема, Меджлісу кримськотатарського народу.

Кориневич зазначив, що над документом працювали президент Володимир Зеленський, Офіс президента, РНБО, МінТОТ, МЗС, Крим_SOS, Українська Гельсінська спілка з прав людини, Медійна ініціатива за права людини, ZMINA.Центр прав людини, Меджліс та інші експерти й організації.

Подробиці стратегії не повідомляються, однак представник президента в Криму наголосив, що “попереду багато роботи з реалізації стратегії та деокупації Криму”.

Коментар:Це перший фундаментальний документ з часів окупації Кримського півострову Російською Федерацією, який дає чіткий дороговказ, у який спосіб ми будемо рухатися у питаннях деокупації Криму…

Ланцюжок зради почався не у 2014-му році, а в 2010-му. Без підтримки народних депутатів, які своїм голосуванням ратифікували “Харківські угоди”, фактично відчинивши двері військовому вторгненню, не могли б відбутися спроба анексії Криму та тимчасова окупація окремих районів Донецької і Луганської областей.

За подібні дії має настати не тільки політична, а і кримінальна відповідальність“, – сказав Данілов.

Джерело: сайт УП

Читайте також: Найбільший прапор України знову приспустили

Автор:
Останні новини
28.01.2023, Субота
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward