Рівненському зоопарку подарували понад 600 дерев

event 13:22 Середа 05 Лютого 2020 ПОДІЇ

Напередодні новорічних свят, у Володимирецькому районі, місцеві жителі незаконно вирубували дерева. Вони планували реалізувати їх напередодні свят.

Правоохоронці конфіскували дві вантажівки зі зрубаними деревами, а решта дерев так і залишилися лежати на узбіччі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Коментар: “Ми організували процес, і близько 600 сосен вже у Рівненському зоопарку, де ними годуватимуть тварин. Дякуємо лісівникам за доставку,” – прокоментував на своїй сторінці у Фейсбуці народний депутат від Рівненщини Дмитро Соломчук.

Пам’ятаєте, ми на Поліссі знайшли гору зі зрубаних невеликих сосен?Як виявилося, їх «підприємці» зрубували незаконно і…

Опубликовано Дмитро Соломчук Вторник, 4 февраля 2020 г.

Деталі: Лісівники і поліція затримали дві фури з новорічними деревами, які транспортувалися без жодних документів. 

Відповідно до рішення суду, весь вантаж був арештований. Сосни, які залишилися для третьої фури, “підприємці” швидше за все вирішили вже не забирати. 

Народний депутат Дмитро Соломчук ініціював передачу усіх зрубаних дерев, яких сумарно виявилося близько 6 сотень, до Рівненського зоопарку. За допомогою лісників дерева привезли для корму тваринам.

Коментар: “В зимовий період, це хороша підкормка для копитних тварин. В хвої знаходяться багато поживних речовин, вітамінів, мікроелементів, які в саме взимку, коли зелені мало, необхідні для тварин,” – розповіла заступник директора по зооветчастині Ірина Оліферук.

Також, пані Ірина нагадала про те, що зоопарк не приймає ялинки, які були в оселях людей через те що вони сухі – а такі тварини їсти не будуть. На таких ялинках можуть залишатись залишки прикрас, якими тварини можуть травмуватись.

Читайте також: Рівне потрапило в трійку найбільш динамічних міст України

Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward