Рівненській “Верес” почне продавати акції на Українській біржі

event 17:25 П’ятниця 12 Березня 2021 РІВНЕ

Нацкомісія з цінних паперів та фондового ринку затвердила проспект емісії акцій футбольного клубу “Верес” для публічного розміщення на Українській біржі. Про це повідомляє пресслужба клубу у Facebook.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Коментар: Таким чином, зовсім скоро акції НК Верес будуть випущені фізично та їх у вільному обігу зможе купити будь-хто на Українській біржі.

Такого прецеденту в Україні ще не було“, – йдеться у повідомленні.

У клубі додали, що презентацію емісії акцій проведуть 15 березня.

Як повідомив ЕП власник 73,3% акцій “Вересу” Іван Надєїн, в придбанні акцій прийматимуть участь фанати клубу, юридичні особи-резиденти та іноземні інвестори.

Коментар: Ми проаналізували досвід інших країн і вважаємо, що це дієвий механізм залучення коштів. Ми майже два роки йшли до цього. Це не просто перше розміщення акцій футбольного клубу в історії України. Це взагалі вперше в історії України, коли українська юридична особа в середині країни виходить з розміщенням акцій“, – зазначив Надєїн.

Мажоритарний акціонер клубу також планує приймати участь в розміщенні, для збереження контрольного пакету акцій.

Рівненський “Верес” – футбольний клуб, який наразі виступає у Першій лізі та посідає там третє місце. 

На сайті клубу йдеться, що засновник групи компаній “Укртепло” Іван Надєїн став президентом “Вересу” у 2019 році, а у 2020 – “Верес” “став першим в українському футболі публічним акціонерним товариством і юридично підтвердив статус “народного” клубу”.

Джерело: сайт Українська Правда

Читайте також: Президент утворив Консультативну раду з питань забезпечення прав і свобод осіб, які брали участь у захисті України

Останні новини
16.05.2021, Неділя
15.05.2021, Субота
14.05.2021, П’ятниця
13.05.2021, Четвер
12.05.2021, Середа
11.05.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward