Субота 19.09.2020

-:-

Рівненські пільговики зможуть безкоштовно їздити в громадському транспорті

event 16:53 Четвер 06 Серпня 2020 РІВНЕ

З початку карантину міська влада Рівного скасувала безкоштовний проїзд у громадському транспорті для пільгових категорій населення. У час, поки в інших містах Західної України поступово послаблювали обмеження і повернули пільги, Рівне залишалося чи не єдиним обласним центром, де незахищені верстви населення були змушені оплачувати квиток.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Нещодавно, громадська організація “Рівне Разом” відгукнулася на прохання рівнян та подала в електронному вигляді вимогу до міської влади скликати комісію ТЕБ і НС. Активісти вимагали аби чиновники прийняли рішення про відновлення безоплатного проїзду у громадському транспорті Рівного для пільгових категорій населення.

Паралельно з цим, членами ГО “Рівне Разом” було розпочато збір підписів на підтримку Вимоги відновлення пільгового проїзду у громадському транспорті міста. За декілька днів було зібрано понад п’ять тисяч підписів рівнян.

Тому, перед засіданням комісії ТЕБ та НС Віктор Шакирзян передав міським чиновникам вимогу та 5 тисяч підписів містян.

І влада змушена була реагувати – міська комісія ТЕБ і НС прийняла рішення відновити пільгові перевезення у громадському транспорті Рівного. Однак встановили певний ліміт.

У маршрутках передбачено лише два пільгових місця, у тролейбусах – без обмежень. При цьому встановили часовий ліміт, коли можна користуватися пільгами – з 10-ої до 16:00.

Коментар:Дуже добре, що міська влада нарешті почула рівнян і нехай під тиском громадськості, після того, як ми передали нашу вимогу з 5000 підписів рівнян, але все ж ухвалила відповідне рішення. Відсьогодні пільговики, а це пенсіонери, люди з інвалідністю, учасники АТО зможуть знову їздити безкоштовно у громадському транспорті“, – коментує ситуацію голова ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян.

Віктор Шакирзян
Віктор Шакирзян

Рішення набере сили вже завтра, 7 серпня.

Пільги у громадському транспорті скасують, якщо Рівненська область покине “зелену” зону та змушена буде посилити карантин.

Читайте також: У Рівному облаштовують простір для реабілітації ветеранів (фото)

Останні новини
18.09.2020, П’ятниця
Eleanora
17.09.2020, Четвер
Eleanora
Eleanora
16.09.2020, Середа
Eleanora
15.09.2020, Вівторок
Eleanora
Eleanora
14.09.2020, Понеділок
Eleanora
13.09.2020, Неділя
12.09.2020, Субота
11.09.2020, П’ятниця
Eleanora
Читати більше новинarrow_forward