Рівненська веслувальниця стала призеркою на Кубку світу

event 22:49 Субота 03 Жовтня 2020 РІВНЕ

21-річна Олена Циганкова стала призеркою на Кубку світу з веслування на байдарках та каное, що завершився в Угорщині.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Бронзову медаль підопічна Леоніда Камлочука здобула на каное-одиночці на дистанції 5000 метрів.

Крім того, вона була четвертою в одиночці на дистанції 500 метрів, а також посіла восьме та дев’яте місця у парі.

Олена Циганкова, яка розпочинала спортивний шлях у Млинові, а продовжила у Рівному, була єдиною представницею нашої області на цих змаганнях.

Коментар: “Для Оленки це перша міжнародна медаль. Хоча раніше вона брала участь у юніорських чемпіонатах Європи та світу. Також один раз виступала у дорослому Кубку світу.

Представників Рівненщини на цих змаганнях могло бути й більше, планувалася ще участь двох параканоістів. Але оскільки до Угорщини їхали автобусом, а не літаком, то від їхньої участі у федерації відмовилися. Вирішили, що для спортсменів з інвалідністю це буде занадто велике навантаження. Хоча впевнений, що вони були б з нагородами“, – розповів тренер призерки Леонід Камлочук.

Джерело: сайт Рівне Вечірнє