Рівненська обласна дитяча лікарня почала приймати пацієнтів з COVID-19

event 19:22 П’ятниця 23 Жовтня 2020 РІВНЕ

Рівненська обласна дитяча лікарня почала приймати пацієнтів на коронавірусну хворобу.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Так, медичний заклад став 13-им в області, де нині лікують від COVID-19.

Про це розповіла заступниця начальника обласного управління охорони здоров’я Олена Гандзюк під час традиційного онлайн брифінгу.

Коментар: “Рішення про те, що лікарня має увійти у перелік тих закладів, які надають допомогу пацієнтам із COVID-19 продиктована тим, що інфекційні ліжка в міській лікарні Рівного перепрофільовані під дорослі ліжка. Саме тому ми повинні подбати про те, аби при необхідності діткам надавалась якісна та фахова допомога в відповідних умовах”, – розповіла Олена Гандзюк.

За її словами, рішення про включення дитячої лікарні до переліку таких, де лікують пацієнтів на коронавірус було прийняте вчора. А вже станом на сьогоднішній день прийнято та проліковано 12 дітей із діагнозом COVID-19.

Також посадовиця запевнила, що заклад продовжить надавати необхідну планову допомогу для дітей і без діагнозу COVID-19.

Коментар: “Не слід переживати, що відтепер у лікарню будуть прийматися лише пацієнти із COVID. В приміщенні закладу є окремий вхід, є можливість розділити потоки людей, також наявні окремі боксовані палати. Усе це дозволить розділити пацієнтів і забезпечить їм розмежування”, – зазначила Олена Гандзюк.

Враховуючи епідеміологічний рівень захворювання на COVID, з понеділка, можливо, буде припинений плановий прийом у лікарнях. У разі прийняття відповідного рішення про це буде повідомлено додатково.

Джерело: сайт Рівненської ОДА

Читайте також: “П’ять медмістечок за 8 млрд”: Зеленський анонсував масштабний медичний проєкт

Автор:
Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
23.01.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward