Рівне без реклами, чи може фантастика стати реальністю?

event 18:57 Середа 03 Жовтня 2018

В той час, як в Рівному обсяг рекламного спаму зашкалює, у Києві вкотре зростають темпи очищення міста від рекламних нагромаджень.

Впродовж вересня у столиці активно тривала боротьба з рекламою. Згідно офіційної статистики з 65 тисяч рекламних засобів у місті, тільки  12 тисяч розміщені з дотриманням всіх правил.  Відтепер всю територію міста поділено на п’ять зон, в кожній з яких є свої обмеження: перша зона – дозволені тільки сітілайти площею до 2,16 кв. м, друга зона – сітілайти та скроли, площею до 8 кв. м., третя – щити, площею до 32 кв. м, четверта зона – рекламні засоби, площа однієї рекламної поверхні яких не перевищує 75 кв. м..  Нульова зона покриває історичні райони міста, рекламні засоби у ній заборонені.

Введена заборона на розміщення рекламних засобів на пішохідних і велосипедних доріжках, алеях. Встановлення реклами на фасаді також регламентується: рекламними конструкціями заборонено перекривати елементи декору фасаду, адресні та пам’ятні таблички, інженерні комунікації. Також не можна перекривати віконні або дверні отвори, балкони, карнизи.

Данні правила зменшать кількість візуального шуму у місті, а розподіл на зони допоможе запобігати хаотичному встановленню рекламних конструкцій. З демонтажем рекламних конструкцій вздовж дорожньої лінії зросте безпека водіїв та пішоходів. За новими правилами рекламні засоби не повинні перекривати знаків дорожнього руху, розміщуватися у місцях концентрації ДТП, зокрема, заборонено рекламні конструкції у вигляді перетяжок над дорогами тощо. Раніше все це розмивало увагу водіїв на дорогах.

Рівненськім чиновникам варто звернути увагу на даний ряд антирекламних реформ, та нарешті привести вигляд рідного міста у естетичну норму.

Теги:
Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward