“Протест батьків”: 600 дітей не відвідують школу на Рівненщині

Освітяни вимагають від влади побудувати новий заклад загальної середньої освіти.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Коментар: “Ми плануємо розпочати підготовчі роботи наприкінці цього року, тому що готовий фінансувати і місцевий бюджет, а основне будівництво – з 2021 року, з весни,” – прокоментував Сергій Подолін, заступник голови Рівненської обладміністрації.

Деталі: У Рівненській області не вщухають хвилі обурення батьків, які не пускають своїх дітей до школи. А все через те, що заклад розрахований на меншу кількість учнів. Через нестачу місць у школі, навчання відбувається у три зміни. Місцевим жителям обіцяють нову будівлю уже 8 років, але досі не залили фундаменту.

Батьки кажуть, що діти підуть на уроки за умови, коли розпочнеться будівництво нової школи

На Рівненщині чоловік ледь не до смерті вдарив іншого сокирою

Місце для навчання шукають по всьому селу. Наприклад, деяким школярам доводиться навчатися у музеї, сільській раді чи у клубі. Усі інші учні тіснять одне одного у невеликих класах. Наприклад, відстань від перших парт до дошки настільки мала, що діти не можуть побачити записи з бічної сторони. А учительська вміщує 50 педагогів, які змушені працювати в три зміни, тож навчання закінчується о 19:30 годині.

Місцеві чиновники кажуть, що нова школа, імовірно, не побудована через проблеми з документами і одразу запевнили, що нова будівля під заклад освіти буде не раніше, ніж за рік. На будівництво необхідно зібрати 130 млн грн.

Селяни не вірять словам чиновникам, адже чули подібну інформацію з їхніх уст не раз. 

Батьки готові до того, що діти навчатимуться вдома, а вчителі обіцяють, що шкільну програму наздоженуть.

Джерело: сайт Всеосвіта

Читайте також: “До бою готові”: у Рівному медиків спорядили у спецкостюми проти вірусу (фото)

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: