Професійні футболісти провели розминку для учнів Рівненщини

event 16:41 Четвер 28 Січня 2021 ПОДІЇ

Обласний спортивно-масовий захід “Розминка від чемпіона”, після зимових канікул, знову набирає обертів. Черговий його тур відбувся у Рясницькому НВК “ДНЗ-ЗОШ І-ІІІ ст.”, що в Бабинській ТГ.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

У заході вже вкотре взяли участь майстер спорту України міжнародного класу з футболу серед спортсменів з вадами слуху Василь Ажнюк та заслужений майстер спорту України з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП Ігор Косенко.

Розпочався захід зі слів заступника директора комунального закладу “Рівненська обласна дитячо-юнацька спортивна школа осіб з інвалідністю” Рівненської обласної ради Івана Власика, котрий представив спортсменів дітям, коротко розповів про їхні досягнення.

Опісля, до розмови зі школярами долучилися самі гості. Вони відповідали на запитання за допомогою сурдоперекладача, але це ніяким чином не відбилося на спілкуванні. Навпаки, діалог видався напрочуд змістовним і конструктивним, бо більшість дітей є великими фанатами здорового способу життя. А ще футболісти привезли із собою свої нагороди. Діти захоплено роздивлялися трофеї та приміряли їх на себе.

Разом з тим, спортсменам була відведена відповідальна місія – визначити переможців конкурсу спортивного малюнку, який проходив між школярами напередодні. Швидко порадившись вони обрали три малюнки, авторів яких одразу ж нагородили подарунками.

Також юнаки та дівчата, перед проведення розминки, вправлялися в інтелектуальному конкурсі “Олімпійська вікторина”. Сувеніри від Відділення Національного олімпійського комітету України у Рівненській області дісталися найбільш ерудованим та кмітливим.

В другій частині зустрічі Василь та Ігор провели з учнями розминку та продемонстрували майстер-клас з володіння м’ячем. Майбутні футболісти виконували комплекс вправ, котрі їм запропонували досвідчені майстри. На згадку про своє перебування у Рясниках, вони подарували учасникам заходу футбольний м’яч зі своїми автографами. Підсумком спортивного свята стало спільне фото, яке ще довго нагадуватиме дітям про таку цікаву зустріч.

Джерело: пресслужба Спорт для всіх Рівненщини.

Читайте також: Рівненщина отримає майже 6 млрд грн з держбюджету: куди підуть кошти

Останні новини
02.03.2021, Вівторок
01.03.2021, Понеділок
28.02.2021, Неділя
27.02.2021, Субота
26.02.2021, П’ятниця
25.02.2021, Четвер
24.02.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward