Посол Франції заявила про тиск влади Рівненщини на бізнес (відео)

event 17:31 Середа 04 Квітня 2018

На Рівненщині набирає обертів скандал – посол Франції в Україні Ізабель Дюмон заявила, що на французькі підприємства в області тисне місцева влада. Мова йде про два великих підприємства – Клесівський кар’єр нерудних копалин “Технобуд” та ПрАТ “Консюмерс-Скло-Зоря”, пише “Час-Дій”.

Про це у коментарі для видання “Рівне Вечірнє” заявила пані посол:

“У Рівненській області є два великі французькі підприємства (Клесівський кар’єр нерудних копалин “Технобуд”, який входить до компанії “Лафарж”, та ПрАТ “Консюмерс-Скло-Зоря” – РЕД.), які мають проблеми вже протягом кількох років”

На обох підприємствах працює близько 600 людей:

“У першу чергу, виникають проблеми з отриманням дозволів. Я постійно розмовляю про ці проблеми і з місцевою владою, і з центральною у Києві, тож є велика надія, що державні органи влади зможуть знайти вирішення цих проблем, щоб підприємства змогли залишитися у регіоні. Тим паче, що вони готові інвестувати ще більше в економіку області. Але для цього інвестиційний клімат має бути більш сталий”,

– заявила вона.

Виявилося, що підприємства зверталися до посольства через тиск на них місцевої влади. Ізабель Дюмон розповіла, що тримає зв’язок з місцевою владою і мріє про вирішення проблем ще за її каденції (ще півтора року).

Річ у тім, що ПрАТ “Консюмерс-Скло-Зоря” є одним з найбільших платників області. Керівництво обласної влади на кожній колегії чи звіті розповідає про французьке підприємство як приклад успішної роботи з іноземними інвесторами. Через розголос проблем під час приїзду пані посла, голова Рівненської ОДА згадав про цю ситуацію:

“Є питання, в основному пов’язані з видачею дозвільних документів. Як це зробити простіше та швидше – будем опрацьовувати варіанти”,

– написав він.

Щоправда, дивно, що такі питання виникли навіть з “показовим підприємством” іноземних інвесторів. Питання дозволів і тиску місцевої влади дійшло до посольства Франції в Україні, а це свідчить про безвихідь для підприємців.

Теги:
Останні новини
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward