Понад 70 дітей-сиріт зможуть отримати житло на Рівненщині

event 19:13 Субота 07 Листопадаа 2020 РІВНЕ

На Рівненщині почали частіше всиновлювати підлітків. Торік 14-річну дівчину, а цього року – двох сестер, з яких одній вже виповнилося 15 років.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Проблеми реалізації державної політики у сфері прав дітей обговорили на селекторі під головуванням Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля.

Коментар: “Рівненщина – поміж трьох областей України із найвищими показниками охоплення сімейними формами виховання.

На сьогодні в області 95% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються в родинах”, – зазначила Міністр соціальної політики Марина Лазебна.

Цьогоріч на Рівненщині всиновили 21 дитину, а передали під опіку та піклування 118. Ще п’ятеро чекають рішення суду. Також 9 дітей влаштували в патронатні сім’ї.

Обговорили на нараді і питання забезпечення квартирами дітей-сиріт. Цього року для Рівненської області держава виділила 33 мільйони гривень. За ці кошти придбають житло для 79 сиріт.

Коментар: “Робота в напрямку опіки над дітьми-сиротами продовжується. Але, наголошую, після утворення ОГТ голови громад впроваджують соціальну політику на місцях.

Тому важливо не лише зберегти системну роботу в цьому напрямку, а й пам’ятати – від нас залежить влаштоване життя кожної такої дитини”, – підсумував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Разом з тим, Прем’єр-міністр звернув увагу на те, що в умовах реформи децентралізації кардинально змінюються повноваження і функції спеціалістів як органів виконавчої влади, так і органів місцевого самоврядування. Тому не можна допустити передчасного скорочення чисельності працівників ОДА і РДА, які займаються захистом прав дітей і піклуванням про дітей-сиріт.

Джерело: сайт РадіоТрек

Читайте також: На Рівненщині відновлюють міст, який не ремонтувався понад 50 років

Автор:
Останні новини
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
22.03.2023, Середа
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward