Політика: цікаво про складне

event 18:45 Понеділок 13 Серпня 2018

“Я аполітичний, політикою не цікавлюсь” або ж “Я поза політикою” – такі фрази сьогодні можна почути на кожному кроці. Не всі придають їй по праву велике значення. Отож, давайте розбиратись, що значить бути “поза політикою” і чи можливо це взагалі.

Політика є дотичною абсолютно до всіх сфер нашого життя і з цим погодиться кожен. Вона впливає як на внутрішні справи в країні, так і зовнішні. Звідси випливає питання: а що тоді пов’язує пересічну людину та політику. Більшість відповість – вибори. Громада обирає президента, депутатів, правлячі партії. І, здається, на цьому весь “зв’язок” закінчується.

Чомусь, дуже часто люди роблять неправильні висновки, а саме: вони вважають, що на обранні кандидата їх робота та участь завершується. І, як правило, такі дії не ведуть до бажаного результату – процвітання країни та нації. Для того, щоб керівні органи працювали добре, приймали закони, які будуть йти на користь підприємцям, студентам, пенсіонерам та всім громадянам – активні мешканці повинні контролювати, регулювати роботу виконавчих органів, вказувати на їх помилки, пропонувати рішення тієї чи іншої проблеми.

Але справа в тому, що ми не можемо контролювати те, в чому не розбираємось. Уявіть собі підприємство: ви не зможете успішно керувати, якщо не розбираєтесь в роботі механізмів, не розумієте причини виникнення тих чи інших проблем. Єдине чим відрізняється бізнес від держави – масштабність задач, що потребують рішення.

Отож, дослухаючись до Арістотеля, який колись говорив про те, що найкращого чоботаря можуть обрати лише чоботарі, можна зробити висновок, що найкраще живеться в тій державі, де всі люди є політично грамотні та обізнані.

Для політичної обізнаності населення ГО “Час Дій” проводить тренінг “Політика: цікаво про складне”, що відбудеться 17.08. о 17.00. Реєструйтесь за посиланням: https://goo.gl/forms/MXrRJY0HLVmTVbW23

Запрошуємо всіх бажаючих!

Автор:
Теги:
Останні новини
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward