Поліцейський удочерив дівчинку, яку врятував від побоїв батьків

event 21:22 Субота 26 Грудня 2020 ПОДІЇ

Американський офіцер поліції з дружиною офіційно удочерили маленьку дівчинку після того, як поліцейський допоміг їй врятуватися від жорстокого ставлення батьків.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Брайан Зак зустрів маленьку Кайлу, коли прибув на виклик. Дівчинка перенесла жорстоке поводження та мала безліч травм. Про це чоловік розповів програмі Good Morning America.

Поки Брайан з дівчинкою чекали на приїзд детективів, які мали її забрати, він намагався розважити Кайлу. Чоловік пригадав, що вони малювали, трошки перекусили й дівчинка весь час тримала його за руку.

Пізніше Зак, розповів дружині Сієррі та 2 їх дітям, що в нього є бажання забрати дівчинку до їх сім’ї. Тому, коли служба щодо захисту дітей не змогла швидко відшукати для дівчинки будинок, з’явився Зак та Сієрра.

Коментар: Вона приїхала до нас з питною чашкою та із сумкою одягу, який їй не підходив. Це все, що у неї було. На 2 день вона називала мою дружину “мамою”. Я ж тиждень чи два був “хлопцем”, а потім, вона пішла в дитячий садочок й дізналася, хто такий “тато“, – пригадав Брайан Зак.

Приблизно через 30 місяців після того, як Кайла потрапила під опіку Брайана і Сієрри, сім’я офіційно удочерили дівчинку у Верховному суді.

Чоловік розповів, що Кайла любить дошкільний заклад, яка вона відвідує, тварин, танці та уявні ігри. Наприклад, може відправитися в круїз у своїй картонній коробці.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Американський кур’єр став героєм для сусідів (фото)

Останні новини
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward