За підтримки ГО “Час-Дій” відбулися мирні збори-пікет навпроти ГУ Нацполіції в Рівненській області

event 14:00 Вівторок 02 Серпня 2016

Час-Дій підтримує рівненського підприємця на мирних зборах-пікеті проти бездіяльності поліціїГО “Час-Дій” взяла участь у мирних зборах-пікеті біля Головного управління Національної поліції в Рівненській області з вимогами припинити затягування слідства щодо викраденого у Рівненського підприємця устаткування

Рівненського підприємця Ігора Сопіжка прийшли підтримати рівняни та представники ГО “Час-Дій”. Учасники пікету вимагали зустрічі із начальником ГУ Націполіції Рівненської області  – Князєвим Сергієм Миколайовичем, який неодноразово уникав зустрічі щодо питання викраденого майна та бездіяльності слідства, однак з людьми вийшов спілкуватись в.о. заступника начальника Ляшковець Павло. Підприємець переконаний, що рух по його справі блокується особами, що викрали дороге устаткування, використовуючи корупційні зв’язки певних угруповань.

Кримінальне провадження за кваліфікацією самоправство було внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань вже більше 5 місяців тому, при тому, що є явні ознаки на таємне заволодіння майном (крадіжка), та зловживанням довірою (шахрайство). Незаконно привласнене майно так і не було віднайдено та повернуто, при тому, що особа, щодо якої є всі очевидні підстави підозрювати в незаконному привласненні, навіть не намагається переховуватись, більше того прямо погрожує особистою розправою, на що представники поліції в області ніяк не реагують.

Учасники пікету заявили дві основні вимоги:

  1. Перекваліфікувати діяння у крадіжку чи шахрайство.
  2. Вилучити викрадене майно з незаконного володіння та покарти винних осіб.

Представник поліції пообіцяв розглянути питання перекваліфікації та вчинити заходів щодо розшуку майна протягом поточного тижня. Постраждалий же підприємець пообіцяв залучити ще більше представників громадськості, ЗМІ та оголосити акцію голодування у разі, якщо ці вимоги не будуть виконані.

Теги:
Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward