“Час-Дій” на одеському економічному форумі

event 16:21 Четвер 16 Липня 2015

Без залучення іноземних інвестицій не можливо будувати економіку України. Таким був основний меседж міжнародного економічного форуму в Одесі, в якому взяв участь член ГО “Час-Дій” Дімітар Паров.

Організатори форуму – Одеська обласна адміністрація та Торгово-промислова палата США в Україні. Це, по суті, була зустріч з представниками міжнародного та українського бізнесу, стратегічними інвесторами, що зацікавлені в розширенні своєї присутності в Україні та, зокрема, в Одеському регіоні.

Дімітар Паров, як засновник фінансового порталу Investor.UA акцентував свою увагу на тому, що в Україні потрібно розвивати медіа-ресурси, де було б більше інформації для потенційних інвесторів, де світові лідери тієї чи іншої галузі економіки мали б відкриту інформацію про підприємства в Україні, які будуть приватизуватися. Дімітар Паров вважає, що інформація саме економічного, а не політичного характеру, може відкрити для України той новий інвестиційний потенціал, який працював би на розвиток економіки не лише окремого регіону, а й України в цілому.

Автор:
Останні новини
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
16.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward