П’ять “тихих” симптомів коронавірусу, які легко не помітити

Вчені назвали декілька не яскраво виражених симптомів коронавірусу, які легко пропустити.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Ви чули про найбільш поширені симптоми – кашель, задишка, лихоманка, біль у м’язах, біль в горлі і втрата смаку або нюху. Але є й інші, більш приховані і дивні симптоми, які можна випустити з уваги.

Тож, які симптоми коронавірусу є найбільш непомітними?

Біль в животі. Недавній аналіз понад 200 людей виявив, що майже в кожного 5-го пацієнта спостерігався хоча б один шлунково-кишковий симптом. Такі, як діарея, блювота або біль в животі.

Відсутність апетиту. Майже у 80% також був відсутній апетит, йдеться в WebMD про тих пацієнтах, які вивчалися в Китаї. З огляду на те, що деякі пацієнти втратили нюх і смак, не дивно, що вони не будуть хотіти їсти.

Дезорієнтація. Серед літніх людей інфекція COVID-19 може супроводжуватися дезорієнтацією і плутаниною свідомості. Що може привести до падіння.

Висипання. Кожен п’ятий пацієнт в одному італійському дослідженні мав проблеми зі шкірою. Найчастіше виникає висип на стопах.

Лихоманка. Виміряйте температуру, навіть якщо ви думаєте, що все в порядку. Деякі люди можуть відчувати себе добре, хоча насправді у них є жар.

Зауважимо, що значне число інфікованих людей насправді залишається безсимптомним. “Бессимптомний” означає, що ви не відчуваєте себе хворим. Але ви все одно переносите вірус і можете передавати його іншим. 

Джерело: сайт Womanel

Читайте також: Найбільш заражена коронавірусом область послабила карантин

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: