П’ять країн вже відкрили кордони для українських туристів

event 12:49 Середа 01 Липня 2020 ПОДІЇ

Кожні два тижні Євросоюз переглядатиме список держав, з яких можливо в’їжджати, і залежно від обставин буде частково або повністю знімати обмеження на поїздки.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомив, що для українських туристів вже відкрили кордони п’ять країн, а саме – Туреччина, Єгипет, Албанія, Хорватія та Чорногорія

Коментар: Туреччина, Єгипет, Албанія, Хорватія (за умови підтвердження бронювання готелю або гостьового житла), Чорногорія (за наявності негативного результату ПЛР тесту на Covid-19, зробленого протягом останніх 48 годин)“, – написав Криклій.

Також, міністр звернув увагу, що кожні два тижні Євросоюз переглядатиме список держав, з яких можливо в’їжджати, і залежно від обставин буде частково або повністю знімати обмеження на поїздки чи знову вводити їх для конкретних країн. 

Коментар: Проте іноземцям, дипломатам та громадянам України, які мають дійсні робочі чи навчальні контракти або посвідчення на проживання в ЄС, морякам, що прямують на корабель, громадянам, які транзитом прямують через ЄС, в’їзд дозволено“, – зауважив Криклій.

Джерело: сайт Главком

Читайте також: “Зовсім не два тижні”: скільки часу потрібно на одужання від COVID-19

Теги:
Останні новини
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
12.04.2021, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward