Основне з першої телефонної розмови Президентів Байдена та Зеленського

event 12:10 Субота 03 Квітня 2021 ПОДІЇ

Учора, 2 квітня, Президент Джозеф Байден розмовляв з Президентом України Володимиром Зеленським. Очільник США запевнив, що Україну не залишать без підтримки. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Телефонна розмова президентів тривала приблизно 50 хвилин. Як зазначив керівник офісу президента Андрій Ярмак, Байден запевнив співрозмовника в підтримці проведених в Україні реформ.

Як стверджують ЗМі, розмова президентів не була буденною, а питання, які обговорювалися були важливими для обох держав.

Коментар: “За словами президента США у нього є повна інформація про те, що відбувається в Україні і навколо неї. Він запевнив, що США не залишать Україну без підтримки. Це була хороша розмова. Вона тривала близько 50-ти хвилин,” – розповів керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

Також Єрмак розповів, що Зеленський запросив американського лідера взяти участь у саміті “Кримської платформи”.

Сам Президент України так прокоментував факт розмови на своїй офіційній сторінці у Twitter: “Ми стоїмо пліч-о-пліч, коли йдеться про збереження наших демократій. Я серйозно налаштований реформувати Україну, збільшити прозорість та досягти миру. Американське партнерство має вирішальне значення для українців”.

Також, як повідомляють ЗМІ, лідери держав обговорили важливість співробітництва США та України у стримуванні пандемії COVID-19 і зміцнення демократії в регіоні.

Джерело: сайт Українська правда

Читайте також: Президент призначив керівника Центру протидії дезінформації

Останні новини
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward