ОДА отримали можливість отримувати кредити ЄБРР на ремонт місцевих доріг в ході “Великого будівництва”

event 10:25 П’ятниця 19 Березня 2021 ПОДІЇ

Обласні державні адміністрації можуть звернутися до Європейського банку реконструкції та розвитку за кредитом на будівництво і ремонт доріг місцевого значення у рамках програми президента “Велике будівництво”. Про це голова Державного агентства автомобільних доріг Олександр Кубраков сказав на форумі “Управління місцевими дорогами”.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Коментар:Зараз, щоб не витрачати час, потрібно працювати з ЄБРР. ЄБРР кредитує обласні державні адміністрації. Є кредити на 10-15 років, їх набагато дешевше і легше обслуговувати“, – сказав Кубраков.

За його словами, ЄБРР готовий кредитувати 5-6 областей. “Хто перший добіжить до них, з ким буде їм зручніше працювати“, – зазначив він.

Як відомо, 4 березня голова Укравтодору провів зустріч з директором ЄБРР в країнах Східної Європи і Кавказу Маттео Патроне, під час якої йшлося про посилення співпраці України і ЄБРР в напрямку реалізації нових дорожніх проєктів. Зокрема, Кубраков звернув увагу керівництва банку на створення можливостей для кредитування обласних державних адміністрацій.

Раніше Кубраков повідомив, що Укравтодор спільно з ЄБРР почав антикорупційний проєкт. Українське дорожнє агентство, таким чином, стало першим державним органом, який почне реформу практик управління та закупівель.

Заступник голови Офісу президента, координатор “Великого будівництва” Кирило Тимошенко, виступаючи на Всеукраїнському форумі “Україна 30. Культура. Медіа. Туризм”, заявив, що в рамках проєкту президента Володимира Зеленського “Велика реставрація” буде застосовуватися комплексний підхід до реставрації культурних об’єктів, зокрема до них в рамках програми “Велике будівництво” будуть простягатися якісні дороги.

Читайте також: Розвиток місцевих доріг буде пріоритетом у 2021 році – Кирило Тимошенко

Автор:
Останні новини
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward