Оброблюють у два етапи: як у Рівному дезенфікують тролейбуси

event 13:56 Неділя 08 Березня 2020 НОВИНИ

3 березня з’явилась інформація про першого хворого на коронавірус на території України. Саме тому, аби запобіги розповсюдження вірусу, у Рівному почали провдити повну дезінфекцію салонів тролейбусів. За словами головного інженера підприємства Сергія Максимчука, обробку спецзасобами почали з 12-го лютого

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Працівники депо перед дезінфекцією одягають захисний костюм та респіратор. Сам розчин придбали за рекомендацією фахівців обласного лабораторного центру.

Коментар: “Дезінфекція тролейбусів проводиться спеціальними сертифікованими засобами, час експозиції яких є невеликий, тому після оброблення салону даними дезрозчинами, після провітрювання, тролейбус може їхати в рейс. Тролейбуси обробляються регулярно, при кожному заїзді після робочої зміни на територію підприємства“,-головний інженер “Рівнеелектроавтотрансу” Сергій Максимчук.

Обробка салону відбувається у два етапи. На першому салон обприскують дезінфікуючим засобом. Найбільша увага приділяється поручням, далі стеля, підлога, сидіння. Й прибирання одного тролейбусу займає не дуже багато часу.

Коментар: “– Хвилин п’ять. Заливаємо 10 літрів, вистачає на 3-4 тролейбуси обробити“,- розповів працівник тролейбусного депо Михайло Трофимчук.

Картинки по запросу "у рівному дезинфікують тролейбуси"

На другому етапі – вологе прибирання. Працівниця тролейбусного депо – також у респіраторі, витирає вікна, сидіння та поручні. Далі – провітрює салон, аби не залишалося запаху.

Якщо доведеться дезінфікувати тролейбуси кілька разів на день, то це можуть робити і на трьох кінцевих зупинках: “Мототрек”, “РЗВА” та “Боярка”. За словами Сергія Максимчука, технічно до цього готові.

Джерело: Суспільне

Читайте також: Через коронавірус у США масово купують бункериТеги:
Останні новини
11.08.2020, Вівторок
10.08.2020, Понеділок
09.08.2020, Неділя
08.08.2020, Субота
07.08.2020, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward