ГО “Час-Дій” визнана громадською організацією року

event 11:22 Середа 08 Червня 2016

ГО Час-Дій визнано громадською організацією року - Диплом переможця від Видавничого дому ОГОДо Дня журналіста Видавничий дім “ОГО” нагородив переможців обласного рейтингу “Журналістське визнання”, за версією якого громадською організацією року визнана ГО “Час-Дій”

“Журналістське визнання” – це традиційний рейтинг, переможців якого у всіх номінаціях визначають журналісти Видавничого дому “ОГО”. У день свого професійного свята журналісти відзначають тих, хто упродовж року були активними в інформаційному просторі завдяки своїй активності, прославляли Рівненщину своїми здобутками, дали привід для гордості за свої успіхи. Тож у якості подяки за “інформаційний хліб” для ЗМІ, генеруючи інформаційні приводи для статей, передач, відеосюжетів та інтерв’ю.

Ознайомитися з рейтингом можна на сайті “ОГО”.

“Час-Дій” щиро дякує за визнання та довіру! Нам дуже приємно отримувати такі згадки, особливо від такого потужного інформаційного “кита” як “ОГО”. Ми завжди хочемо рухатись уперед та покращувати нашу державу та Рівненщину. Сподіваємося, що в майбутньому наша організація генеруватиме ще більше позитивних інформаційних приводів, а наші здобутки і надалі будуть предметом гордості для Рівнян та жителів області.

Час-Дій – реальність твориться тобою!

Теги:
Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward