NFT-токени замість обручок: пара з США влаштувала весілля майбутнього

event 12:20 Середа 07 Квітня 2021 ПОДІЇ

Молодята Ребека Роуз і Пітер Качергінський зі США на весіллі замість обручок обмінялися невзаємозамінними токенами (NFT), які тепер будуть прив’язані до їхніх блокчейн-акаунтів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це розповіла наречена.

Коментар: “Більшість людей одружуються в місці релігійного культу, на пляжі або в горах. Пітер і я — не більшість людей. Ми одружилися за допомогою блокчейну“, — написала Роуз.

Ребека Роуз зазначила, що їхні віртуальні обручки тепер існують на блокчейні, щоб усі бачили доказ їхнього зв’язку одне з одним.

Пітер і Ребека вибрали токени, оскільки їхні професії пов’язані з криптовалютою. Публічний обмін NFT пара здійснила відразу після традиційної єврейської церемонії.

Токени молодят називаються Tabaat, що в перекладі з івриту означає “кільце”. Вони існують лише у двох примірниках. Ці NFT містять також весільні присяги та спеціально намальовану гіфку, що символізує одруження. І те й інше подружжя зможе подивитися в будь-який момент у спеціальному додатку.

Коментар: “Блокчейн, на відміну від фізичних об’єктів, вічний. Розвиток цієї технології неможливо зупинити. Вона не піддається цензурі й не вимагає чийогось дозволу. Точно так само, як і любов. Що може бути романтичнішим?”, — додала Роуз.

Ця історія насправді захоплює не технічними подробицями — більшість людей, мабуть, не вважають блокчейн романтичним. А тим, що двоє людей знайшли річ, якою обоє захоплювались, і ввели її у важливий момент своїх стосунків.

Що ж це за NFT?

Це своєрідний цифровий актив, що дозволяє придбати товар, який існує тільки в цифровому вигляді. Кожен такий токен — унікальний, він не залежить від вартості інших і підтверджує оригінальність “товару”.

Токени NFT набули популярності у 2021 році. У лютому продали гіфку Nyan Cat за 590 тисяч доларів, а співачка Grimes продала колекцію цифрового мистецтва за шість мільйонів доларів.

NFT-токени не можна замінити чимось іншим. Якщо біткоїн можна обміняти на інший біткоїн — і різниці не буде, то твіт Дорсі — єдиний такий. Але його, наприклад, можна обміняти на гіфку Nyan Cat, яка також єдина.

Джерело: сайт Hromadske

Читайте також: Курс долара до гривні: МВФ дав прогноз на найближчі роки

Останні новини
21.04.2021, Середа
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward