“Не в солі щастя”

event 18:17 Понеділок 02 Грудня 2019

    Сьогодні та завтра, 2-3 грудня, синоптики попереджують про перший (жовтий) рівень небезпеки!

    За словами синоптиків, в Рівному очікується вдень та впродовж доби, сніг та мокрий сніг, утворення снігового покриву висотою 3-8 см, на дорогах ожеледиця. 

У зв’язку з чим, наша громадська організація «Час-дій», звертає увагу комунальних служб на ситуацію, яка може скластись, адже цієї кількості опадів достатньо щоб на дорогах склалась аварійна ситуація, де і без того рух транспорту у місті ускладнений та небезпечний, так званий «транспортний колапс».

Досвід минулих років показує, що зима для місцевих комунальних служб завжди була несподіванкою, особливо у грудні місяці, так кожного року, рівняни, стають заручниками ситуації, яка складається на наших дорогах.

З слів начальника міськШЕУ Віктора Климчука – «Цього року ми будемо мати фактично рекордний об’єм солі, придбаної для посипання вулиць. Це близько півтори тисячі тонн. Відсіву придбали 6400 метрів кубічних, піску – 5200 метрів кубічних. Порівняно з об’ємами витрати цих матеріалів минулого року, цьогоріч ми зробили практично удвічі більший запас»

Проте наявність удвічі більшої кількості солі, в порівняні з минулим роком, це звісно чудово, але набагато кращою новиною була б звістка про закупівлю нової спеціалізованої техніки, особливо у тому випадку, якщо певному «автопарку» більше років ніж незалежній Україні. Хорошим прикладом мав би стати Рівнеоблавтодор, який цього року закупив 6 одиниць нової техніки для боротьби з снігопадами.

Порівняння спецтехніки РШЕУ та Рівнеоблавтодору

Звертаємо вашу увагу, що цієї осені Рівне оминули ожеледиця та сніг, тож у підприємства виявилися невитраченими близько мільйона гривень.

Окрім цього, варто зауважити, що наявність у двічі більшої кількості солі говорить або про те, що усі останні роки міськШЕУ не виконувало сумлінно покладених на неї обов‘язків та закуповувало у двічі менше необхідності солі, знаючи реальну її потребу, іншими словами – халатно відносились до своїх обов‘язків, або ж відповідний запас солі є надто великим, що є звичайним марнотратством.

Та не менш важливим завданням, є  раціональне та вчасне використання наявних ресурсів. Сподіваємось що погодні умови не стануть несподіванкою для них у цьому разі.

Тож, шановні рівняни, будьте обачними на дорогах! Змініть літню гуму на зимову, не перевищуйте швидкість та дотримуйтесь дистанції! У випадку якщо вами буде помічено незадовільну роботу комунальних служб  звертайтесь в ГО «Час-Дій», разом ми привернемо увагу міських органів влади, для негайного вирішення відповідних проблем.

Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward