“Не про таку славу мріяли”: актори з реклами рівненської піцерії жалкують про участь у зйомках

event 17:18 Четвер 03 Вересня 2020 РІВНЕ

Минулого тижня значного розголосу набув рекламний ролик однієї з рівненських піцерій, у якому знялися п’ять темношкірих чоловіків та білявка. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Користувачі мережі відзначили схожість героїв реклами з учасниками відомого мему за участі американської порноакторки Пайпер Перрі.

Деякі з акторів цього ролику навчаються у НУВГП. В університеті кажуть, що нічого не знали про намір іноземних студентів знятися у подібній рекламі.

Самі ж “герої” ролика розповіли своїм викладачам, що навіть не бачили схожий мем і не розуміли можливих негативних наслідків.

Коментар: “Дехто з них не усвідомлював, що це таке. Як би не було дивно для нас, але вони навіть не бачили оригінал, вони не знають цей мем. По дитячій наївності вони на це погодились. Коли ми їм роз’яснили, що це таке, як це і які можуть бути наслідки для їхньої репутації, то вони були шоковані. 

Там різні студенти, у них різна релігія. По деяких релігійним законам це взагалі заборонено. Навіть думати про це все. Тому для них це був шок. Дехто з них дуже шкодує про це, тому що не про таку славу вони мріяли. Як їм з цим далі жити? Будемо надіятися, що будь-який хайп проходить з часом і все зітреться”, – розповів начальник відділу міжнародної освіти НУВГП Дмитро Нікітенко.

Реклама рівненської піцерії загалом набрала чимало негативних відгуків у соцмережах. Авторів ідеї звинуватили у сексизмі та відсутності моральних норм. Утім, деякі коментатори відзначили сміливість та креативність керівників закладу. У піцерії зазначили, що готові до хвилі критики на свою адресу.

Джерело: телеграм-канал Рівненські новини

Читайте також: “Масло не те залив?”: вулицями Рівного гуляє веселий робот “під шафе” (відео)

Теги:
Останні новини
17.09.2021, П’ятниця
16.09.2021, Четвер
15.09.2021, Середа
14.09.2021, Вівторок
13.09.2021, Понеділок
12.09.2021, Неділя
11.09.2021, Субота
10.09.2021, П’ятниця
09.09.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward