Не доски й дерева, а огорожа, яка відповідає вимогам

event 11:25 П’ятниця 03 Серпня 2018

Глибока яма, поряд граються діти, а робочі порушують норми безпеки.

У Рівному порушують вимоги безпеки облаштування і утримання будівельних майданчиків. Відбувається це на вулиці Шухевича, 2. Зараз там триває будівництво, проте про безпеку не думають.

Будівельні майданчики та виробничі дільниці повинні бути огороджені згідно з ГОСТ 23407.

Конструкція захисних огорож  повинна задовольняти таким вимогам:

  • Огорожі , що прилягають до місць проходу людей за межами будівельного майданчика, повинні мати висоту не менше 2, 0 метра і бути обладнані суцільним захисним козирком із несучою здатністю витримувати снігове навантаження, а також навантаження від падіння дрібних предметів; ці огорожі повинні бути без прорізів, крім воріт і хвірток, які охороняються протягом робочого часу і замикаються після закінчення робіт.

Робочі місця і проходи до них, розташовані на висоті не більше ніж 1,3 м і на відстані менше ніж 2,0 м від межі перепаду по висоті, повинні бути огороджені захисними огорожами, конструкції  яких визначаються в ПДВ.

Огорожі слід доставити на об’єкт до початку будівництва та негайно установити після утворення зазначеного перепаду по висоті, а демонтувати безпосередньо перед улаштуванням проектних огороджувальних конструкцій.

Якщо неможливо установити огорожу, у випадках, визначених в ПДВ, для використання певних видів робіт, їх необхідно виконувати із застосуванням запобіжних поясів, страхувальних канатів.

Біля в’їзду на будівельний майданчик необхідно встановити схему руху автотранспорту. Транспортні засоби та пішоходи повинні потрапляти на об’єкт будівництва і покидати його через різні проходи і проїзди, що призначені для транспортних засобів і пішоходів.

(зазначено в «Державних будівельних нормах України»)

Усе частіше можна спостерігати будівництво, де нехтують цими правилами.

ГО «Час-Дій» нагадує, що безпека та здоров’я – понад усе

 

Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward