Названо “Найкраще цифрове місто” в Україні

event 14:44 П’ятниця 06 Листопадаа 2020 ПОДІЇ

Назвали найкраще “цифрове” місто в Україні, яке впровадило багато електронних сервісів. Це Мукачево Закарпатської області.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Як зазначається у повідомленні, нещодавно Мукачево отримало нагороди в рейтинговому змаганні з впровадження інноваційних рішень у міську інфраструктуру в межах Kyiv Smart City Forum-2020.

Чим особливе місто?

Мукачево стало переможцем у двох номінаціях: “Найкраще мобільне місто” та “Найкраще цифрове місто”. Там впроваджено багато електронних сервісів:

  • система електронного документообігу АСУД “ДОК ПРОФ 3”;
  • охорони здоров’я eHealth;
  • геоінформаційна система “ArcGIS”;
  • програмне забезпечення для фінансового аналізу та бухгалтерського обліку;
  • муніципальна “Картка мукачівця”.

Також у місті другий рік діють електронні квитки на громадському автотранспорті. На завершальному етапі перебуває вебпортал “Smart City”.

Мукачево спільно з прaвоохоронними оргaнaми впроваджує і проєкт з відеоспостереження нa вулицях містa й сіл, що входять до територіальної громади. Уже встановлено 99 відеокамер, які фіксують правопорядок. Найближчим часом з’являться ще 70 кaмер відеоспостереження, які матимуть спеціальний канал зв’язку з поліцією. Завдяки цій інновації місто здійснюватиме профілaктику злочинности й оперативно розкриватиме злочини, повідомили в міській раді.

Джерело: сайт ШоТам

Читайте також: Симптоми коронавірусу по днях: медики розповіли про перебіг хвороби

Останні новини
16.05.2021, Неділя
15.05.2021, Субота
14.05.2021, П’ятниця
13.05.2021, Четвер
12.05.2021, Середа
11.05.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward