Навальний підозрює, що інфікувався туберкульозом від співкамерника

event 10:34 Вівторок 06 Квітня 2021 ПОДІЇ

Ув’язнений критик Кремля Олексій Навальний сказав, що страждає від високої температури і тяжкого кашлю. А трьох з 15 в’язнів у його камері вже госпіталізували через туберкульоз.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це пише Reuters, нагадуючи, що 44 річний опозиціонер оголосив про голодування минулого тижня. Таким чином він протестує проти відмову керівництва в’язниці надати йому належний медичний догляд через гострий біль в спині й нозі. Соратники Навального обіцяють влаштувати протест біля в’язниці завтра, якщо його не огляне лікар, якого він сам вибере. Крім того, вони намагаються, щоб ув’язненому опозиціонеру надали потрібні ліки.

Державні ЗМІ Росії й деякі члени моніторингової групи звинуватили Навального у симулюванні своїх хвороб заради привернення суспільної уваги. Однак, Навальний і його соратники заперечують. Сьогодні він сказав, що вже третього в’язня з його камери забрали до лікарні з туберкульозом. А в нього самого теж висока температура і кашель. При цьому, навальний пожартував, що туберкульоз міг би “полегшити” його інші проблеми зі здоров’ям.

Коментар:Якщо в мене туберкульоз, тоді може він прожене болі в спині й оніміння в ногах. Це було б добре“, – написав він в Instagram.

Цитую офіційну записи про заміри температури сьогодні: “Навальний О. А., температура 38,1“”, – додав він в повідомленні. При цьому опозиціонер пообіцяв продовжувати оголошене раніше голодування.

Reuters пише, що температура вище 38 градусів за Цельсієм зазвичай свідчить про лихоманку, спричинену зараженням або іншою хворобою. Адвокати Навального регулярно провідують його у в’язниці й допомагають розміщувати повідомлення в соціальних мережах.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: На Філіппінах помер порушник карантину, якого змусили присідати 300 разів

Останні новини
21.04.2021, Середа
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward