Нардеп Соломчук: “Залякування і “брязкання залізом” — це прогнозована політика РФ”

event 17:39 П’ятниця 02 Квітня 2021 ПОДІЇ

Сьогодні, 2 квітня, в ефірі одного з українських телеканалів народний депутат Дмитро Соломчук висловив свою думку, щодо ситуації з масовим стягненням російської військової техніки на кордон з Україною та в окупований Крим. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Дмитро Соломчук розповів, що це цілком звичні для Російської Федерації методи залякування, які вона використовує для підтримання гібридної війни. РФ використовує традиційні провокації та “брязкання залізом”. 

Коментар: “Слуги народу підтримали та підготували постанову щодо дій на Донбасі та мають чітку позицію щодо РФ. Дії нашого президента по відношенню до “5 колони” на території України чіткі та зрозумілі”, – розповів нардеп.

Дмитро Соломчук стверджує, що Україна не збирається здавати свої національні інтереси задля виконання Мінських угод. Адже Росія й досі продовжує агресивну політику щодо нашої держави і зі свого боку цих угод не дотримується.

Коментар: “Довгий час було перемир’я і, можна сказати, розведення військ, а це вже є виконання двох пунктів Мінських угод. Але Російська сторона на це не зважає. А нам не підходить здача національних інтересів згідно Мінських угод. Українцям це не підходить! Зараз вже є Нормандський формат і буде створена Кримська платформа, куди буде залучений Вашингтон, та багато інших країн”, – заявив депутат.

Читайте також: Від початку пандемії в Україні у 7 разів збільшилася кількість ліжкомісць – нардеп

Останні новини
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward