Четвер 24.09.2020

-:-

Нардеп Іванісов вимагає розслідування розкрадання 100 млн на митниці

event 17:29 Середа 16 Вересня 2020 ПОДІЇ
СБУ

На своїй сторінці у фейсбук рівненський нардеп Роман Іванісов розповів, що минулого тижня стало відомо про викриття посадовців Поліської митниці на організації корупційної схеми.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

За словами нардепа, тамтешні митники розмитнювали транспортні засоби за заниженою вартістю. Цим вони завдали збитків державі на понад 100 млн грн. Служба безпеки України відреагувала на цей випадок і провела обшуки на митниці та у будинках підозрюваних. У ході слідчих дій правоохоронці вилучили документацію, автомобільні номери та комп‘ютерну техніку.

Нардеп зазначив, що з того часу жодної реакції від керівництва Поліської митниці чи топпосадовців Рівненщини не було.

Коментар:Як з’ясувалося, вони розмитнювали автомобілі за заниженою вартістю, чим завдали збитків державі на суму понад 100 млн грн. СБУ провела обшуки на митних постах, у домівках фігурантів справи та вилучила господарську документацію, номерні знаки, комп‘ютерну техніку. Сьогодні – середа, але жодної реакції ані від начальника Поліської митниці, ані від найвищих посадових осіб у Рівненській області немає” – повідомив нардеп.

🔍📰💸Наприкінці минулого тижня ЗМІ рясніли новиною про викриття посадовців Поліської митниці на організації корупційної…

Опубліковано Слуга народу – Іванісов Роман – Округ 153 Середа, 16 вересня 2020 р.

Іванісов розповідає, що на початку місяця схожа ситуація була на Галицькій митниці. За словами народного обранця, на ній теж була організована корупційна схема з ввезення автомобілів на територію України. У цьому випадку сума збитків державі також наблизилася до 100 млн грн.

Коментар:На початку вересня, було повідомлено про аналогічну ситуацію на Галицькій митниці. Там також було організовано корупційну схему з ввезення автомобілів в Україну, і сума збитків державі внаслідок такої діяльності митників також наблизилася до 100 млн грн” – розповів депутат.

Іванісов наголосив, що після гучної колегії Держмитслужби, коли звільнили майже половину керівників українських митниць, Сергія Панчука призначили начальником Поліської митниці. У 2019 році на Рівненській митниці тривали слідчі дії та обшуки як Службою Безпеки України, так і Державним бюро розслідувань у рамках багатьох кримінальних проваджень. У цей час Сергій Панчук обіймав посаду першого заступника начальника Рівненської митниці. Проте, конкурс не переоголосили, і Сергій Панчук успішно очолив нову Поліську митницю.

Також, народний депутат додав, що нещодавно отримав звернення від громадської організації, в якій люди повідомляють про численні факти можливих корупційних вчинків начальником Галицької митниці Володимиром Цабаком. 

Нардеп повідомив, що готує депутатське звернення до Національного Антикорупційного Бюро України щодо випадків на регіональних митницях. А також пообіцяв виносити ці питання на розгляд Комітету з питань антикорупційної політики Верховної Ради.

Читайте також: Генштаб повідомив про скорочення ЗСУ на 20 тисяч

Останні новини
23.09.2020, Середа
Eleanora
22.09.2020, Вівторок
Eleanora
21.09.2020, Понеділок
Eleanora
Eleanora
20.09.2020, Неділя
19.09.2020, Субота
Eleanora
18.09.2020, П’ятниця
Eleanora
17.09.2020, Четвер
Eleanora
16.09.2020, Середа
Eleanora
Читати більше новинarrow_forward