П'ятниця 18.09.2020

-:-

Інфекціоніст розповів, коли українські школи закриють на карантин

event 13:43 Понеділок 14 Вересня 2020 ПОДІЇ

Також лікар категорично відкинув можливість того, що в найближчий рік буде розроблена успішна вакцина від вірусу SARS-CoV-2.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Керівник Національної експертної групи з інфекційного контролю, кандидат медичних наук, інфекціоніст Андрій Александрін впевнений: державні карантинні заходи хаотичні і неефективні, тому більш масова епідемія вже на підході.

Коментар:Щодо карантину в школах “кінцева постанова головного санлікаря вийшла 22 серпня. Скажіть, чи можливо за тиждень підготуватися до навчального сезону?” – риторично запитує доктор Александрін.

Подальший розвиток ситуації із захворюваністю школярів, на думку інфекціоніста, неминуче виглядатиме так:

Коментар:Я впевнений, ситуація буде такою: в кінці вересня всі школи закриються. Як інфекціоніст розумію: в кінці жовтня – на початку листопада ми отримаємо точно таку ситуацію, як була весною в Італії чи Іспанії, коли до лікарні звозитимуть величезну кількість хворих, і медики змушені будуть з трьох пацієнтів обирати одного, чиї шанси на одужання найвищі, і лікувати його“.

Також лікар Александрін категорично відкинув можливість того, що в найближчий рік буде розроблена успішна вакцина від вірусу SARS-CoV-2. Натомість спеціаліст висловив переконання, що майбутнє – за застосуванням противірусних препаратів, які знижують вірусне навантаження й тим допомагають імунній системі впоратися з новою для неї інфекцією. А зовсім не за виробленням імунітету шляхом вакцинації і не за наївною спробою уникнути інфікування строгими карантинними заходами:

Коментар:Особисто я більше сподіваюсь на те, що фармкомпанії зможуть найближчим часу розробити ефективні противірусні препарати, які реально допоможуть знизити смертність. При цьому я переконаний: усе наше населення рано чи пізно перехворіє на COVID-19“.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Скільки хворих виявляється з кожних 100 проведених тестів

Останні новини
18.09.2020, П’ятниця
Eleanora
17.09.2020, Четвер
Eleanora
Eleanora
16.09.2020, Середа
Eleanora
15.09.2020, Вівторок
Eleanora
14.09.2020, Понеділок
Eleanora
13.09.2020, Неділя
12.09.2020, Субота
11.09.2020, П’ятниця
Eleanora
Читати більше новинarrow_forward