НОВИНИ

Налаштовані оптимістично. Як молодь реагує на кризу через COVID-19

Криза у сферах охорони здоров’я та економіки через пандемію COVID-19 не викликала песимістичних настроїв у міленіалів (народились з січня 1983 року по грудень 1994 року) та представників покоління Z (народились з січня 1995 року по грудень 2003 року). Вони рішуче налаштовані на побудову кращого майбутнього, свідчить дослідження компанії “Делойт”. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

За результатами 2020 Deloitte Global Millennial Survey, представники двох поколінь готові стійко переносити негаразди, пов’язані з різними несприятливими ситуаціями, та демонструють прагнення втілювати позитивні зміни як у своїх громадах, так і в усьому світі.

 Коментар: Звичайно, пандемія COVID-19 докорінно змінила наш спосіб життя як повсякденного, так і професійного, вплинувши на наше фізичне та ментальне здоров’я. Однак в Україні ще до початку карантину більше третини міленіалів (38%) погоджувалися, що вони знаходяться в стані тривоги або стресу весь час чи більшість часу, в світі цей показник ще вищий – майже половина (44%)“, – зазначає директор Human Capital Advisory Services компанії “Делойт” в Україні Олена Бойченко.

Добробут сім`ї та довгострокова фінансова стабільність – ключові фактори стресу як в світі (41% та 41% відповідно), так і в Україні (80% та 66%). Важливим джерелом є фізичне та ментальне здоров’я. У світі воно турбує 32% міленіалів, а в Україні – 53%.

Наслідки пандемії вплинули на трудову діяльність молодих працівників, зазначається в дослідженні. Приблизно 30% представників покоління Z і майже чверть міленіалів (віком 25-30 років) розповідають, що вони втратили роботу або були відправлені в тимчасову неоплачувану відпустку. Лише третина міленіалів і 38% покоління Z, які взяли участь в експрес-опитуванні, заявляють, що їхня зайнятість та рівень доходів не змінилися.

Криза та COVID-19 посилила цікавість до «соціально відповідальних» заходів, які приносять користь планеті й суспільству. Майже три чверті опитаних вважають, що пандемія зробила їх більш чутливими до потреб інших людей і що вони будуть вживати заходи для позитивного впливу на свої громади. Окрім того, майже 60% заявили, що планують купувати більше продукції та послуг у великих підприємств, які подбали про своїх працівників і позитивно вплинули на суспільство під час пандемії.

Приблизно 80% опитаних вважають, що уряди і бізнес повинні докладати більше зусиль для захисту довкілля. Більшість міленіалів зазначають, що не збираються звільнятися з роботи протягом п’яти чи більше років, хоча раніше не планували працювати більше двох років. Цікаво, що представники покоління Z готові частіше змінювати місце роботи.

Дві третини респондентів зазначають, що були задоволені тим, у який спосіб і як швидко роботодавці вживали необхідні заходи.

Коментар:Ключовими причинами припинення відносин з роботодавцями для українських міленіалів є розрив у винагороді між топменеджментом компаній та середньостатистичним співробітником (33%), а також негативний вплив бізнесу на навколишнє середовище (27%). Ці результати свідчать, що лише соціально відповідальні компанії можуть сподіватися на лояльність міленіалів“, – зазначає Олена Бойченко.

Джерело: сайт ШоТам

Читайте також: Лукашенко запросив генпрокурорів України та РФ розслідувати справу “вагнерівців”

Дмитро Гаврилюк

Кажуть журналісти - сидяча робота? Це не про Діму. Нашого Дмитра хлібом не годуй, а дай лише попрацювати в домашньому садку. В перервами між практикою, він ділиться секретами і лайфхаками своїх знань. А ще Діма морж! Інколи нам здається, що в його жилах тече антифриз! Наразі Діма вегетаріанець з 3-річним стажем, який розкаже вам усе про користь бобових і овочів. І часто пише про це у авторському блозі.

Недавні новини

Налягайте на гранат: вчені назвали нові корисні властивості цього суперфуду

Схоже, гранат не просто смачний і корисний фрукт, а й джерело нових потенційно ефективних протимікробних…

3 години ago

Ароматна паска “10 жовтків”: чудовий рецепт

Уже скоро настане Великдень, до якого українці готують святкову здобу. Повітряна і м'яка паска на…

5 години ago

Секрети феноменальної пам’яті: 3 простих способи, як покращити пам’ять

Пам'ять - це когнітивна функція, яка відіграє важливу роль у нашому житті. Вона дозволяє нам…

6 години ago

Чим підживити півонії наприкінці квітня: поради городникам

Квітникарям не можна пропускати графік підживлення культурних рослин, навіть якщо грунт на ділянці не втомлений…

7 години ago

Завдали близько 20 ножових поранень: на Хмельниччині за вбивство перед судом постане двоє зловмисників

Чоловікам загрожує до 15 років ув’язнення або довічне позбавлення волі. Слідчі вже завершили досудове розслідування…

8 години ago

У Дніпрі чоловік вдарив ножем знайомого та втік: йому загрожує до 8 років за ґратами

За нанесення тяжких тілесних ушкоджень знайомому поліцейські Дніпра затримали 45-річного містянина. Про це повідомили у…

9 години ago