Накипіло: водіям набридло купувати нові колеса

event 16:15 Четвер 07 Червня 2018

Вирізані дороги у формі сердечок, кружечок і шестикутників. Водії пробивають колеса на українських дорогах та чому активісти прагнуть звільнення голови Рівне автодора.

У Рівному ГО «Всеукраїнська організація «Авто Євро сила» пікетували ДП «Рівненський облавтодор» та Рівненську обласну державну адміністрацію з вимогою негайно звільнити з посади директора облавтодору Володимира Квачука. Проте претендентів на його посаду, на думку керівника організації Руслана Левчика немає.

На мітингу були присутні усі, кому небайдужа дана тема, окрім головного героя події – Володимира Квачука. Він наразі знаходиться у Києві та повинен приїхати вже завтра.

Активісти кажуть, до прикладу,  дорогу Рівне-Сарни повинні були залатати ще 3 місяці тому. Куди поділися 16 тисяч гривень, на дороги області, не знають, але мова йде, про крадіжку грошей, а не про роботу.

  • Вони закидають ями, вирізають у формі сердечок, кружечок чи шестикутників, і називають це ремонтом, – обурюється Руслан Левчик.

Проте  заступник директора «Рівненського автодору» Олександр Гончарук, пояснює, що по інструкції так латати дорогу можна:

  • Вони використовують документацію, що стосується населених пунктів. У нас використовується інструкція, щодо доріг поза населеним пунктом і у вимогах написано, що мають бути прямі лінію, тобто допускаються і трикутники, і ромбики. Це вірно, щодо доріг в місті Рівному, а не поза ним.

ГО разом з небайдужими водіями звернулися із заявою в Рівненську облдержадміністрацію, аби усунути з посади Володимира Квачука, кажуть, якщо не відреагують, будуть перекривати трасу. Відповідь від ОДА чекатимуть до 10 днів.

Теги:
Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward