В антикорупційного бюро з’являться територіальні управління

event 14:52 Понеділок 14 Грудня 2015

Директор Національного антикорупційного бюро України підписав наказ, в якому йдеться про створення територіальних управлінь. Першими розпочнуть роботу управління у Львові та Одесі, а згодом і у Дніпропетровську.

Три управління, за словами директора НАБУ – Артема Ситника – дадуть змогу працювати детективам на всій території України.

За словами пана Ситника, територіальні управління являтимуть собою представництва НАБУ, і буде використовуватись детективами бюро як виїзна штаб-квартира. Працівники у регіоні підтримуватимуть постійний зв’язок із детективами, а детективи за необхідності будуть направлені до територіального управління.

Конкурс на зайняття посади директора Львівського територіального управління, чия юрисдикція поширюватиметься і на Рівненську область, уже оголошений на сайті НАБУ. Також оголошена вакансія директора Одеського управління. Крім того в кожному з управліннь передбачається по 12 працівників персоналу, хоча ця кількість, зазначає А.Ситник, за потреби буде збільшена. Питання про приміщення для управлінь ще вирішується.

Ми також нагадуємо, що згідно Закону «Про Національне антикорупційне бюро України» директор Бюро має право, для забезпечення виконання завдань, створювати своїм рішенням до семи територіальних управлінь.

Теги:
Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward