На Закарпатті почала працювати інклюзивна кондитерська

event 17:51 Субота 09 Січня 2021 ПОДІЇ

В Ужгороді почала працювати кав’ярня, де виготовляють цукерки та випічку для кондитерської люди з ментальними порушеннями.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Інклюзивну кондитерську відкрили в межах проєкту “Золоті серця Закарпаття”. 

Як розповіла керівниця кондитерської Олена Логвіненко, зараз в інклюзивній кондитерській робити солодощі вчаться вісім людей із ментальними порушеннями,  ще п’ятеро студентів-кондитерів стажуються.

Коментар: Цей проєкт про працевлаштування, зараз стажуються студенти кулінарного коледжу, ми плануємо, що хтось залишиться працювати. Сюди ми будемо працевлаштовувати випускників школи “Золоті серця Закарпаття“, — сказала Олена Логвіненко.

Шеф-кухар Павло Бодак розповів, що зараз студентам і людям з інвалідністю виготовляти солодощі допомагає кондитер. Потім їх навчать робити повний цикл кондитерської роботи.

Коментар: “Це може бути робота у пекарні, робота з хлібом, виготовлення цукерок. Щоб вони могли зробити це все без будь-якої допомоги, без втручання кондитерів, щоб це була їхня справжня робота“, — сказав Павло Бодак.

Місцеві жителі кажуть що раді тому, що  в Ужгороді є такі заклади, де люди з інвалідністю можуть спробувати свої кулінарні здібності.

За словами Олени Логвиненко, впродовж наступного року в кондитерську-студію планують працевлаштувати ще двох людей із ментальними порушеннями.

Джерело: сайт Закарпаття онлайн

Читайте також: Україна в 2020 році закупила майже вдвічі більше імпортних сирів

Теги:
Останні новини
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward