На турецькому курорті з’явиться парк з українською назвою

event 17:05 П’ятниця 24 Липня 2020 ПОДІЇ

Турецький курорт Мармарис невдовзі матиме парк з українською назвою.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це під час зустрічі з українськими журналістами повідомив мер міста Мехмет Октай.

Коментар: “Минулого тижня, під час нашої зустрічі з асоціацією українців, які проживають у Мармарисі, за участю посла України у Туреччині Андрія Сибіги, ми дійшли висновку, що нашому місту необхідний парк з українською назвою. Крім того, що у Мармарисі живуть багато українців, ми зазвичай маємо дуже багато туристів з України”, – розповів Октай. 

Він додав, що внаслідок пандемії коронавірусу та закриття кордонів туристичний потік до курорту істотно знизився. 

Коментар: “Минулого року наше місто відвідали близько 900 тисяч туристів за сезон, а цього сезону ми розраховуємо лише на 350 тисяч”, – зазначив Октай. 

Мер також наголосив, що місцева влада робить все від неї залежне, аби мінімізувати можливість інфікування COVID-19 під час відпочинку. У місті постійно проводиться дезінфекція у громадських місцях, а на пляжах слідкують за дотриманням соціальної дистанції. 

Мехмет Октай також звернув увагу на те, що на курорті було небагато випадків інфікування коронавірусом саме завдяки відповідальній роботі місцевих органів.

Коментар:  “Наше місто унікальне ще й тим, що завдяки ретельному підходу до заходів безпеки та лікування COVID-19 ми не допустили жодного летального випадку у Мармарисі”, – підсумував мер Мармарісу.

Джерело: Укрінформ

Читайте також: Людям платитимуть за здачу тесту на COVID-19: де, кому і навіщо

Останні новини
16.05.2021, Неділя
15.05.2021, Субота
14.05.2021, П’ятниця
13.05.2021, Четвер
12.05.2021, Середа
11.05.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward