На Рівненщині за добу виявлено рекордну кількість хворих на COVID-19

За минулу добу на Рівненщині зареєстровано 216 нових випадків захворювання на COVID-19.
Детальніше про це розповідає Час-Дій.
Деталі: Про це інформує Цілодобовий оперативний штаб протидії коронавірусу при Рівненській ОДА.
Це хворі з: м.Рівне – 71; м.Вараш – 34; Березнівського району – 8; Гощанського району – 3; Дубенського району – 19; Зарічненського району – 1; Здолбунівського району – 26; Корецького району – 1; Костопільського району – 18; Рівненського району – 23; Сарненського району – 12.
На сьогодні 420 людей із діагнозом COVID-19 перебуває у лікарнях Рівненщини, з яких 95 – у важкому стані, 37 – в реанімації. Семеро хворих підключені до ШВЛ-апаратів. Заповненість ліжок хворими з COVID-19 у лікарнях І-ї хвилі – 58,3%.
Таким чином в Рівненській області наразі маємо 12 770 випадків захворювання на коронавірус. Вік хворих становить від 9 до 83 років.
Коментар: “Друзі, за останню добу ми бачимо антирекорди, як знову в Україні, так і в нашій області. 216 нових випадків є на Рівненщині, вперше зафіксовано смерть дитини, в якої було супутнє онкологічне захворювання. Вкотре закликаємо: будьте обережними, дотримуйтесь карантинних обмежень! Зберігайте соціальну дистанцію та використовуйте засоби індивідуального захисту! Велике прохання – утриматися від відвідування родичів у лікарнях. Ми робимо все можливе, аби зупинити цю біду. Бережіть себе та свої рідних”, – закликає перший заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
В області зареєстровано 170 летальних випадків, спричинених COVID-19. На жаль, за останню добу померли: 13-річний житель с.Борове Рокитнівського району та 81-річна мешканка с.Берестя Дубровицького району.
Подолали хворобу 10 146 людей, зокрема, за добу одужало 82 жителі області. В роботі залишається 310 зразків.
Нагадаємо, в Україні за минулу добу зафіксовано 4 633 нові випадки коронавірусної хвороби COVID-19. Це антирекорд кількості нових хворих за добу.
Джерело: сайт Рівненської ОДА
Читайте також: “Спорткомплекс, ліки, дороги та АЕС”: яким був візит Зеленського на Рівненщину (фото)

В Україну йде перший сніг: прогноз синоптика

“Підвищує імунітет”: на Вінниччині фермер виготовляє незвичний козячий сир
