Субота 28.11.2020

-:-

На Рівненщині відновили 12 сільських амбулаторій

event 16:10 Четвер 29 Жовтня 2020 ПОДІЇ

В рамках проєкту Світового банку на Рівненщині реконструювали 12 амбулаторій загальної практики сімейної медицини, ще на 16-ти триває будівництво.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: У жовтні здали в експлуатацію 10 медичних закладів на Березнівщині – у селах Кам’янка, Друхів, Вітковичі, Малинськ, Моквин, Поліське, Поляни, Прислуч, Тишиця та Балашівка.

Коментар: В медзакладах відремонтовані покрівлі, утеплені та пофарбовані фасади. Також в приміщеннях замінені старі вікна та двері на сучасні енергозберігаючі. Належні умови для пацієнтів і для роботи медиків має і внутрішній простір. Також амбулаторії оснащують новим обладнанням та меблями“, – розповів голова Березнівської РДА Олег Піщанський, який відвідав медичні заклади.

Ще 2 амбулаторії відновили у селах Головниця та Невірків, що у Корецькому районі.

Коментар: 2020 рік – завершальний в реалізації проєкту Світового банку на Рівненщині. Тому тримаємо на контролі питання добудови амбулаторій та постачання медичного обладнання. До кінця року введуть в експлуатацію ще 16 амбулаторій: у Костопільському, Володимирецькому, Гощанському, Корецькому, Сарненському та Здолбунівському районах“,- розповів перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Приміщення переплановують, утеплюють, та проводять внутрішні демонтажні роботи. В рамках проєкту Світового банку амбулаторії Рівненщини також укомплектують меблями та обладнанням.

Зокрема, для понад 200 амбулаторій закупили портативні 12-канальні електрокардіографи Е65 з цифровим сенсорним екраном. Для медичних сестер та сімейних лікарів цих закладів провели спеціальне навчання, як користуватися новим обладнанням.

Джерело: сайт РОДА

Читайте також: Спортивно-інтерактивний захід #OlympicLab завітав до пластунів Рівненщини

Останні новини
27.11.2020, П’ятниця
26.11.2020, Четвер
25.11.2020, Середа
24.11.2020, Вівторок
23.11.2020, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward