На Рівненщині відновлюють міст, який не ремонтувався понад 50 років

event 11:51 Субота 07 Листопадаа 2020 РІВНЕ

У Дубні ремонтують міст через річку Іква. Переправа була у критичному стані, адже ремонтувалася пів століття тому.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Залізні конструкції покрилися корозією, утворилися вибоїни в асфальті та поросли дерева з бетонних балок.

Цьогоріч розпочали відновлювати важливий інфраструктурний об’єкт для міста. Як тривають роботи, перевірив голова ОДА Віталій Коваль під час робочої поїздки на Дубенщину.

Коментар: “Міст знаходиться майже в центрі Дубна і відіграє важливу логістичну роль – він сполучає обидві частини міста. Розумію нарікання дубенчан, яким будівництво створює незручності. Попри це, ремонт необхідно було розпочати. Важливо, аби люди відчували себе безпечно та комфортно”, – підкреслив він.

Підрядник доповів, що перед початком ремонту мосту, необхідно було забезпечити безперебійний дорожній рух містом. Саме тому звели альтернативний тимчасовий міст. Ним на період будівельних робіт і рухаються пішоходи, маршрутки та спецтранспорт.

А після цього будівельники й розпочали ремонтувати переправу. Самі ж роботи стартували у жовтні.

Розпочали з демонтажу огорожі, парапетних плит, пішохідних зон та асфальтного покриття. Далі працювали над укріпленням берегових опор, вирівнюванням балок. Зараз готуються до бетонування опори, розширення пішохідних зон. За цим працюватимуть над новим дорожнім полотном, встановленням огорожі та бар’єрів від проїжджої частини.

Нині роботи йдуть за графіком, міст планують завершити до кінця року. Оновлена переправа суттєво покращить транспортну інфраструктуру міста та підвищить безпеку дорожнього руху. Загальна вартість об’єкту понад 21,5 млн грн.

Джерело: сайт Рівненської ОДА

Читайте також: Підприємці-початківці з Рівненщини отримали іноземні гранти для старту бізнесу

Останні новини
16.05.2021, Неділя
15.05.2021, Субота
14.05.2021, П’ятниця
13.05.2021, Четвер
12.05.2021, Середа
11.05.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward