На Рівненщині стався конфлікт між представниками двох конфесій УПЦ та ПЦУ

У селищі Маща Костопільського району, невідомі кинули цеглину у вікно отця Даниїла Ільницького – настоятеля храму Московського патріархату. Наступного дня будинок, у якому моляться віряни УПЦ, закидали яйцями.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Коментар: “Ми так зрозуміли, що це така помста і приниження нашій громаді за те, що ми не захотіли прийняти правила гри від ПЦУ“, – прокоментувала Анна Ільницька, дружина священика УПЦ.

Деталі: Матушка Анна розповідає, що після того, як у їхньому будинку розбили вікно, вони викликали поліцію, яка склала протокол. З Рівного приїжджали кінологи, собака взяла слід і вивела за межі двору подружжя, далі слід пропав. Зловмисники заходили на подвір’я з боку городів, адже знали, що центрального входу встановлена камера відеонагляду.

З боку ПЦУ запевняють, що ніякого протистояння немає.

“Ми служимо в храмі Святого Іона Богослова, вони в будиночку. По документах храм належить громаді ПЦУ, все згідно закону. Провокацій з нашої сторони теж не було. Вікно побите, будинок закиданий яйцями, факт, є фактом, але ми до цього ніякого відношення не маємо. Можна різні версії озвучувати, але звинувачувати не зловивши, не можна. Приїжджала поліція, яка все зафіксувала, нам ніяких звинувачень не висовували, бо ніяких доказів, що це зробила громада ПЦУ чи її настоятелі не має“, – коментує отець Іван, настоятель храму ПЦУ.

Конфлікт між вірянами двох конфесій в селі Маща триває з минулого року.

Джерело: Рівне Медіа

Читайте також: На Рівненщині чоловік ледь не до смерть вдарив іншого сокирою

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: