На Рівненщині проведуть семінар-навчання для голів ТГ та працівників ЦНАПів

event 12:45 Понеділок 01 Лютого 2021 ПОЛІТИКА

Проведення семінару-навчання для голів територіальних громад і працівників ЦНАПів анонсували під час засідання комісії обласної ради.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Семінар буде присвячено перспективам розвитку та роботи ЦНАПів у громадах. Долучаться до нього представники обласної ради, облдержадміністрації, а також Рівненського регіонального відділення Асоціації міст України.

Відповідно до українського законодавства, усі адмінпослуги мають виконувати виключно через ЦНАПи. Відтак Центри надання адміністративних послуг повинні бути створені  до 1 січня 2023 року у центрах громад, населення яких становить понад 10 тисяч осіб. У громадах з населенням до 10 тисяч осіб, такі установи мають створити до 1 січня 2024 року. 

Коментар: “На Рівненщині маємо приклади позитивного досвіду діяльності у цьому напрямку. До прикладу, у Радивилівській громаді без жодної копійки власних коштів, залучаючи фінансування за різними державними програмами, зуміли створити чудовий ЦНАП, де нині надається дуже багато послуг населенню. Наразі ж у державному бюджеті України передбачено 231 млн грн на розширення мережі ЦНАПів”, – зазначив голова Дубенської міської ради Олександр Дехтярчук.

Наразі на території Рівненщини діє 15 Центрів надання адмінпослуг при РДА та 10 – у територіальних громадах.

Анонсований семінар попередньо мають намір провести наприкінці лютого.

Джерело: пресслужба Рівненської обласної ради

Читайте також: “То проект чи проєкт?”: у МОН розставили всі крапки над “і”

Автор:
Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
23.01.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward